رئیس هیئت کشتی استان البرز گفت: دو کشتی گیر این استان با جلب نظر کمیته فنی فدراسیون کشتی وعضویت در تیم های ملی آزاد و فرنگی مسافر مسابقات جهانی آمریکا شدند.

به گزارش مهر،مسیب دهبالایی اظهار کرد: یوسف قادریان در وزن ۸۰ کیلوگرم کشتی فرنگی و علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد نمایندگان البرز در ترکیب تیم ملی هستند.
وی افزود: رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان و گزینشی المپیک ۲۰۱۶ برزیل روزهای ۱۶ تا ۲۱ شهریورماه در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود و امیدواریم کشتی گیران البرزی در معیت تیم ملی کشورمان به نتایج خوبی برسند.
دهبالایی با بیان اینکه قادریان و کریمی به شکل صحیح مراتب حضور در تیم های ملی را طی کرده اند گفت: این دو جوان آینده دار کشتی البرز از رده پایه در تیم های ملی حضور داشته اند و دارای عناوین ارزشمندی در مسابقات جهانی نوجوانان وجوانان هستند.
وی با اشاره به کسب عنوان قهرمانی این دوکشتی گیر در مسابقات آسیایی گفت: یوسف قادریان و علیرضا کریمی در اوایل امسال در قالب تیم ملی بزرگسالان به مقام قهرمانی قاره کهن رسیدند و حال تلاش دارند در عرصه جهانی این عنوان را تکرار کنند.
رئیس هیئت کشتی استان البرز در پایان افزود: حضور دو کشتی گیر از استان البرز در ترکیب تیم های ملی اعزامی به مسابقات جهانی گویای جایگاه اثرگذار این استان در ورزش اول کشور است و امیدوارم این اثرگذاری با کسب مدال های ارزشمندی همراه شود.

کد خبر 449812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =