تاکید کیومرث هاشمی به اینکه کشتی هنوز هم ورزش اول ایران است

جلسه مشترک اعضای هیئت رئیسه اتحادیه جهانی و فدراسیون کشتی ایران با حضور مهندس کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

سایت کمیته ملی المپیک نوشت:در این نشست رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ایران، گزارشی از برنامه های جدید کشتی ایران در جهت توسعه کشتی در سراسر جهان ارائه داد و خواستار همکاری تمامی کشورهای عضو بالخصوص اعضای هیئت رئیسه در این زمینه شد.

در ادامه این نشست کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به جایگاه ویژه کشتی در ورزش ایران گفت: کشتی ورزش ملی و اول ایران است و مسئولین و مدیران ارشد کشور از برنامه های فدراسیون ایران که خود از خانواده این ورزش هستند در تمامی زمینه ها از جمله توسعه کشتی در سراسر دنیا حمایت می کنند.

ننادلالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی نیز در این نشست با اشاره به اینکه ایران یکی از کشورهای تاثیر گذار در اتحادیه جهانی کشتی است، اظهار داشت: کشتی در دنیا کارهای ناتمام زیادی برای انجام دادن دارد که امیدواریم با حمایت تمامی فدراسیون های عضو بتوانیم جایگاه کشتی را بیش از بیش ارتقاء دهیم.

وی همچنین با تشکر ویژه از حضور آقای هاشمی در جلسه هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی گفت: حضور ایشان در این جلسه نشان دهنده اهمیت کشتی در ایران و حمایت مدیران ارشد از این رشته دارد. 

 

251 41

کد خبر 454831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =