معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۶۵۴ کیلوگرم ماده مخدر مرفین و تریاک در عملیات مشترک پلیس استان های غربی خبر داد.

سرهنگ محمد شاه محمدی پیش از ظهر امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۶۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین و تریاک در عملیات مشترک نیروی انتظامی استان های غربی کشور خبر داد.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه با همکاری نیروهای استان های ایلام، همدان، لرستان و خوزستان موفق به کشف این مقدار مواد مخدر شدند.

شاه محمدی از شناسایی و انهدام ۵ باند مواد مخدر که به صورت متمرکز در استان کرمانشاه فعالیت می کردند طی این عملیات ها خبر داد و گفت: همچنین ۸ نفر از عاملان اصلی و سرکردگان این باندها نیز دستگیر شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به توقیف ۸ دستگاه خودرو که مواد مخدر در آنها جاسازی شده بود، تصریح کرد: بزرگترین محموله کشف شده مربوط به شهر امیدیه استان خوزستان بوده که شامل ۵۴ کیلوگرم ماده مخدر مرفین بوده است.

شاه محمدی در پایان با اعلام هشدار به توزیع کنندگان مواد مخدر، خاطرنشان کرد: اقدامات پلیس در راستای برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر با جدیت و قاطعیت ادامه خواهد داشت.

 

کد خبر 455867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =