فاز سوم سالن اجتماعات آرامستان های کرج تکمیل شد

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج از تکمیل فاز سوم سالن اجتماعات این سازمان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج غلامرضا رضوانی مساحت تقریبی این سالن را 960 متر ذکر و عنوان کرد: در این سالن آشپزخانه ای به مساحت 192 متر نیز دایر شده است.
این مدیر، رستوران، اجتماعات، آمفی تئاتر، سرویس بهداشتی و لابی را از دیگر بخش های سالن اجتماعات سازمان آرامستان ها نام برد و افزود: این سالن به منظور تسهیل در امور رفاهی پرسنل احداث شده است.
وی با اشاره به اینکه تکمیل سالن اجتماعات سازمان از اقدامات این سازمان در نیمه اول سال بوده است، به ساخت آلاچیق (آرامگاه خانوادگی)در ضلع شرقی قطعه 31 تا 34 به عنوان دیگر اقدامات این نیمه از سال اشاره کرد.
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج تعداد آلاچیق های مذکور را 60 عدد برشمرد و گفت: هر آلاچیق با مساحت تقریبی 24 متر به بهره برداری رسیده است.
این مسئول مساحت کل آلاچیق های دایر شده را دو هزار و 700 متر مکعب ذکر و بیان کرد: این آلاچیق ها با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث می باشند.
وی در ادامه از 600 متر مکعب خاکبرداری به منظور احداث استخر در سازمان خبر داد و با اشاره به اینکه این استخر جهت نگهداری آب برای آبیاری درختان و... احداث شده است، گنجایش آن را 575 متر مکعب آب اعلام کرد.
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج عمق استخر را دو و نیم متر با هشت متر عرض و 30 متر طول بیان کرد و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال عملیاتی شده است.
رضوانی، بازسازی قطعه 7 با اعتبار پنج میلیارد ریال را به عنوان دیگر اقدام سازمان در نیمه اول نخست سال یادآور شد و گفت: این مهم شامل جدول بندی، باغچه، پیاده رو و موزاییک کاری بوده است
این مسئول در پایان سخنان خود به احداث آرامستان جامع امام علی (ع) اشاره و خاطر نشان کرد: این پروژه با هشت میلیارد ریال اعتبار و با مواردی از جمله جدولگذاری، پیاده روسازی، دیوار کشی، ورودی و احداث معابر به اتمام رسید.

کد خبر 459363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =