تسنیم نوشت: فرصت بازدید از آثار فاخر عرضه شده در دومین حراج ملی که در روز جمعه 17 مهر ماه برگزار می‌شود، در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

با توجه به ارزش بالای بسیاری از آثار هنری و صنایع دستی عرضه شده در این رویداد و اهمیت آشنایی مردم با تولیدات فرهنگی کشور، متولیان برگزاری حراج ملی دو روز پیش از برگزاری آن، فرصت بازدید از این آثار را در اختیار عموم مردم قرار می‌دهند.

کار‌شناسان، هنرمندان و علاقه‌مندان به آثار هنری، می‌توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پانزدهم و شانزدهم مهرماه، برای بازدید از آثار عرضه شده در دومین حراج ملی به مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن مراجعه کنند. آن‌ها برای تماشای آثار از 10 صبح تا 9 شب فرصت دارند.

حراج ملی، رویدادی است برای عرضه و فروش هنرهای اصیل ایرانی از جمله نقاشی، نقاشی‌خط، تذهیب، خوشنویسی، مینیاتور، صنایع‌ دستی، فرش دستباف و سوخت چرم. علاقه‌مندان به آثار هنری و مجموعه‌داران می‌توانند در حراجی که از ساعت 19 روز جمعه، 17 مهر آغاز می‌شود، شرکت کنند.

چکش این دوره از حراج ملی را آتیلا پسیانی و یک چهره جوان در دنیای هنر بر میز می‌کوبند. این مسئولیت در دوره نخست بر عهده بهرام رادان قرار داشت.

آثاری از محمود فرشچیان، آیدین آغداشلو، میرعماد، هروی، کمال‌الدین بهزاد و میرزاآقای امامی از جمله آثار عرضه شده در این رویداد هستند.

 

کد خبر 465167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =