سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج از انجام 25 هزار متر طول خط کشی محوری و 38 هزار مترمربع رنگ آمیزی محوطه مدارس این منطقه در طرح استقبال از مهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین عطایی عنوان کرد: حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه 9 شهرداری کرج، در راستای اجرای دستورالعمل شورای برنامه ریزی شهرداری کرج اقدامات گسترده ای را در طرح استقبال از ماه مهر در سطح منطقه به اجرا درآورد.

سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج اظهار داشت: بر این اساس در طرح مذکور و طی سه دوره از اول شهریور ماه سال جاری تا 15 مهر ماه، 25 هزار متر طول عملیات خط کشی محوری، 90 بلوک خط کشی عابر پیاده و تنظیف 675 عدد تابلوی راهنمایی و رانندگی اجرایی شد.

عطایی افزود: ساماندهی کلیه تابلوهای انتظامی و هدایت مسیر، نگهداری و تعمیر 22 عدد چراغ راهنمایی و رانندگی و رنگ آمیزی 290 پایه تابلو از دیگر اقدامات انجام شده توسط حوزه مذکور می باشد.

رنگ آمیزی 38 هزار مترمربع از محوطه مدارس، نصب 59 عدد تابلوی انتظامی و 20 عدد استوانه ترافیکی (باتومی ) ، تهیه 2 هزار بروشور آموزش های ترافیکی به منظور ارتقاء سطح فرهنگ شهروندی به ویژه برای دانش آموزان از دیگر عملکردهای ترافیکی منطقه 9 شهرداری کرج در طرح باز گشایی مدارس بود که این مسئول شهری به آنها اشاره کرد.

این مسئول در پایان یادآور شد: افزايش سطح رضايتمندي شهروندان، فرهنگ سازي و ترغيب دانش آموزان به حفظ مقررات و نکات حمل و نقل و ترافیک شهری و ایجاد شرایطی مناسب برای سلامت روحی و جسمی دانش آموزان به عنوان آينده سازان جامعه از جمله اهداف اين طرح بود که با همکاری حوزه ترافیک منطقه 9 شهرداری کرج در اجرای طرح استقبال از فصل بازگشایی مدارس محقق گردید.

کد خبر 465823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =