مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج از برپایی نمایشگاه " سفره اشک " همزمان با آغاز ماه محرم الحرام خبر داد و گفت: این مهم با هدف تامین نیاز هیات های مذهبی برای اجرای برنامه های ویژه این ماه در شهر کرج اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین سعیدی سیرایی با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه نمایشگاه " سفره اشک "برای دومین بار در این کلانشهر برگزار می شود، اضافه کرد: این نمایشگاه به همت سازمان فرهنگی ورزشی و با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج در تالار شهیدان نژاد فلاح برپا می شود.

وی، تقویت و تعمیق باورهای دینی و آئینی شهروندان، حمایت و ارایه خدمت به دوستداران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و تجهیز هیات و کانون های مذهبی، مساجد و حسینیه های شهر کرج و تامین نیاز های این دسته از مشتاقان به اهل بیت را از دیگر اهداف برپای نمایشگاه "سفره اشک" برشمرده و اظهار داشت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج در دومین سال برگزاری نمایشگاه سفره اشک در تلاش است تا با تقویت محتوای بخش فرهنگی نمایشگاه بتواند ضمن تبیین معارف و نهضت عاشورا ، رسوم و فرهنگ صحیح عزاداری حضرت امام حسین(ع) را گسترش دهد.

سعیدی افزود: بخشی از کمک ها به هیات های مذهبی در قالب بن در این نمایشگاه ارایه می شود که این هیات ها می توانند محصولات فرهنگی و اقلام مورد نیاز خود را از این طریق تهیه کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری کرج، تاریخ برگزاری این نمایشگاه را بیستم مهر ماه سال جاری به مدت 10 روز و از ساعت 9 و سی دقیقه الی 17 بعد از ظهر عنوان کرد.

 

کد خبر 466707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =