۰ نفر
۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱

نهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران در وزن 105- کیلو گرم با قهرمانی علی شکری ورزشکار قزوینی به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، نهمین دوره مسابقات قویترین مردان باشگاههای کشور در دسته منهای 105 کیلوگرم در محمدشهر استان البرز با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور طی دو روز برگزار شد.

این رقابت ها در دو مرحله مقدماتی که شامل آیتم اسکوات تعادلی و حمل الوار بود و فینال شامل 3 آیتم سه گانه، کنده رکوردی و لیفت تعداد ماشین بود، پیگیری شد.

در نهایت علی شکری از قزوین به مقام قهرمانی دست یافت و مجید عباسی از استان گلستان مقام دوم و مهدی نوروزی مقام وم را از آن خود کردند.

همچنین علی محمد کریمی از استان مازندران که مرحله پایانی نهمین دوره رقابت قوی ترین مردان ایران راه یافته بود به عنوان مرد اخلاق برگزیده شد.

لازم به ذکر است، مهدی نوروزی دیگر فینالیست این دوره از مسابقات در ایتم کنده در فینال دچار مصدومیت شد و از ادامه مسابقات بازماند.

مسابقات با نظارت و حضور فرامرز خودنگاه مسئول کمیته قویترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برگزار شد و حسن علیار، رحیم عسگری، علیرضا استاد حاجی، ارش غفاری، مجید فغانی و علی احمدی اعضاء حاضر در کادر داوری و فنی نهمین دوره رقابت های قوی ترین مردان بودند.

در این مسابقات 20 ورزشکار از یازده استان البرز، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، آذربایجان غربی، لرستان، کردستان، همدان، اصفهان، گلستان و مازندران حضور داشتند.

 

کد خبر 469464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =