سردار جلالی: قدرت ملی به سلاح خلاصه نمی شود

مهر نوشت: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: قدرت ملی را باید توسعه داد و این قدرت تنها به سلاح خلاصه نمی شود. قدرت ملی ما، آمادگی بسیج و مردم است در برابر دشمنان ایران و دشمنان ما فراموش نکنند که هیچ نقطه ی مشترکی در دیدگاه های ایران اسلامی با افکار غرب امریکایی وجود ندارد.

سردار غلامرضا جلالی گفت: آمریکا منشا توسعه تروریست است. حرکت نموداری آنها نیز نمی تواند عامل مبرا شدن امریکا از تروریست شناخته شدن باشد و ما نباید مرگ بر آمریکا را فراموش کنیم.

 وی در جمع دانش آموزان شرکت کننده در رزمایش پدافند غیرعامل در دبیرستان البرز گفت: سه واقعه مهم در ۸ آبان که صدور تشکیل پدافند غیرعامل است ۱۰ آبان سالروز تشکیل بسیج دانش آموزی و در ۱۳ آبان هم یاد قیام دانش آموزی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست و این به منظور روز استکبار ستیزی است و امروزه هم امریکا، در جهان عامل اصلی استکبار و جنگ است.

وی در ادامه گفت: امریکا منشا توسعه تروریست است. حرکت نموداری آنها نیز نمی تواند عامل مبرا شدن امریکا از تروریست شناخته شدن باشد. ما باید بدانیم که امریکا مظهر کفر است و ما نباید مرگ بر امریکا را فراموش کنیم.

سردار جلالی با اشاره به برجام گفت: ایران به منزله ی قدرت منطقه در برابر شش قدرت جهان به گفتگو پرداخت و این نشان از قدرت و اقدار ملی ایران است و برجام یک توافق منطقه ای برای توافق هسته ای به شمار میرود و ریشه امریکا و ایران همچنان باقی مانده است. امریکا به دنبال اجرای تفکر سکولار در تمام کشور هاست درحالی که ایران با این عقیده به مخالفت برمیخیزد، و تا زمانی که ما بر این مخالفت بمانیم تخاصم نیز باقی میماند و حوزه های تهدید متفاوت شود.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: روز بسیچ دانش آموزی، روز شهادت حسین فهمیده است که بسیجیان دانش آموز در زمان به عنوان موتور اصلی مقاومت به شمار میرفتند که نماد مبارزه علیه استکبار بودند.

سردار جلالی پدافند را متشکل از سه حوزه دانست و گفت: دشمن و تهدید شناسی، اثرات تهدیدات بر کشور، خنثی سازی یا کاهش اثر تهدیدات سه حوزه اصلی پدافند غیرعامل است.

وی اجرای این مراسم نمادین را اعلم آمادگی خواند و گفت: مراسم امروز نشان دادن آمادگی بسیج دانش آموزی است و بسیج به نمایندگی از مردم حاضر به دفاع هر نوع تهدیدی از سوی دشمن محسوب میشود. همانطور که رهبری فرمودند: اقتدار یک ملت، آمادگی آن کشور است؛ بنابراین این آمادگی باید در تمام آحاد های وجود داشته باشد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در انتهای سخنان خود گفت: قدرت ملی را باید توسعه داد و این قدرت تنها به سلاح خلاصه نمیشود. قدرت ملی ما، آمادگی بسیج و مردم است در برابر دشمنان ایران و دشمنان ما فراموش نکنند که هیچ نقطه ی مشترکی در دیدگاه های ایران اسلامی با افکار غرب امریکایی وجود ندارد.

سردار جلالی در ادامه از نرم افزار شهید فهمیده رونمایی کرد و به تماشای رزمایش پدافند غیرعامل بسیج دانش آموزی نشست.

64213

 

کد خبر 473439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =