مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه: فرهنگ آمریکایی فرهنگ بی غیرتی و فحشاست

مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: باید مراقب باشیم که فرهنگ آمریکایی که فرهنگ بی غیرتی و فحشاست در زندگی ما نفوذ نکند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از هرمزگان، سردار محمدعلی آسودی در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان در بندرعباس با بیان اینکه سفارت آمریکا در ایران به مرکزی برای توطئه علیه انقلاب اسلامی و طراحی ترور علیه شخصیت های انقلابی تبدیل شده بود، عنوان کرد: دانشجویان انقلابی با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 58 برای اولین بار هیمنه این کشور را در هم شکستند.

وی ادامه داد: تسخیر لانه جاسوسی برای آمریکایی ها قابل تصور هم نبود اما جوانان انقلابی کشور ما با غرور این کار را انجام دادند.

مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: تا زمانی که در این مملکت از نعمت ولایت فقیه برخوردار هستیم، محال است که آمریکا بتواند در کشور ما نفوذ کند.

سردار آسودی با تاکید بر لزوم افزایش بصیرت و دشمن شناسی، تصریح کرد: آمریکا تروریست پرور و حامی صهیونیست هاست و هرکس تصور کند که آمریکا برای ما دل می سوزاند در اشتباه است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ در ارکان مختلف نظام است، اظهار داشت: باید مراقب باشیم که فرهنگ آمریکایی که فرهنگ بی غیرتی و فحشاست در زندگی ما نفوذ نکند.

راهپیمایی 13 آبان در بندرعباس با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و دانش آموزان و دانشجویان هرمزگانی برگزار شد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی این روز که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است، با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، انزجار خود را از جنایات استکبار جهانی نشان دادند.

در دیگر مناطق و شهرستان های استان هرمزگان نیز راهپیمایی 13 آبان با شکوه خاصی برگزار و شعار مرگ بر آمریکا همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در کنار آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان طنین انداز شد.

در پایان این مراسم نیز قطعنامه راهپیمایی سراسری 13 آبان سال 94 قرائت شد.

کد خبر 474904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =