مشاجره لفظی بابک زنجانی و وکیل بانک مسکن پیش از شروع دادگاه/خواهران زنجانی بازداشت نشده اند

تسنیم نوشت: متهم اصلی پرونده نفتی و وکیل بانک مسکن پیش از آغاز رسمی جلسه دادگاه در ارتباط با ادعاهای خود بایکدیگر به مشاجره لفظی پرداختند.

هشتمین جلسه محاکمه متهمان پرونده نفتی صبح امروز با حضور هر 3 متهم پرونده در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی صلواتی و با حضور وکلای سازمان‌های شاکی، وکلای مدافع متهمان، کارشناسان بانک مرکزی و وزارت اطلاعات به صورت علنی برگزار شد.

پیش از شروع دادگاه بابک زنجانی و وکیل بانک مسکن با یکدیگر به مشاجره پرداختند که زنجانی به وکیل بانک مسکن گفت پولی را که توقیف کردید برگردانید تا پولتان را بدهم. وکیل بانک مسکن نیز پاسخ داد ما همین الان پولمان را می‌خواهیم و شما را به خیر و ما را به سلامت.

در جلسه امروز دادگاه لوازم و تجهیزات پخش تصویری مستندات از طریق ویدیوپروژکشن فراهم شده است. ساعت 9:10 صبح امروز دادگاه به طور رسمی آغاز شد و پس از تذکر مواد قانونی از سوی قاضی صلواتی، غلامرضا صادقی قهاره برای قرائت شکایت شرکت HK پشت تریبون ایستاد.

همچنین،  روز گذشته و پس از اظهارات نماینده دادستان تهران در هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی و افشای ماجرای تبادل نامه‌های این متهم به بیرون از زندان توسط خواهرش، خبری مبنی بر بازداشت یکی از خواهران متهم نفتی در فضای مجازی منتشر شد و این در حالیست که امروز هر دو خواهر بابک زنجانی همچون جلسات قبل در دادگاه حضور دارند.

۴۲۴۲

کد خبر 477184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =