ادامه معمای شیخ حشر در دادگاه میلیادر نفتی/ زنجانی: شاید شیخ حشر قید پولش را بزند

خبرگزاری میزان - دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی امروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی در حال برگزاری است.

بخش های مهم دادگاه امروز را اینجا بخوانید:

9:00
بابک زنجانی:دفاعیاتم بیش از ۲۰۰ صفحه است/برای اینکه زمان دادگاه را نگیرم فقط نکات مهم را می گویم و بقیه ان را به صورت لایحه تقدیم می کنم

9:20
_بابک زنجانی:پس از یک سال و نیم دوندگی برای گرفتن ۶۷ میلیارد تومانی که به بانک مسکن داده بودم،به من گفتندبیا و ملک بگیر/بعد از مدتی دوباره گفتند ملک هم نمی دهیم/خواسته ام این است که پول من را reject کنند/می گویند حکم یک میلیارد یورویی علیه بانک مسکن نداری،اقای کوهپایه زاده(وکیل متهم) حکم را به بانک مسکن ابلاغ کنید؛۱۵ روز از تاریخ حکم مانده/می گویند بابت دو دستگاه کامپیوتر ۱۶ میلیون گرفته ام، هر کاری ابزاری می خواهد اگر کامپیوترهای E ONE را نمی خواهید آن را پس بدهید ۱۶ میلیون تومانتان را بگیرید.

_بابک زنجانی:از بانک مسکن هیچ ملکی نمی خواهم/شما از لیست ان اموالی که به من معرفی کرده اید برخی را فروخته اید/این املاک را نمی توانید سند بزنید که اگر می توانستید در این سه سال سند می زدید.

9:30
بابک زنجانی:دنبال ضرر رساندن به بانک مسکن نیستم/بارها اعلام کرده ام لازم نیست یک میلیارد یورو من را به کسی بدهید یا جایی بفرستید، فقط ان را reject کنید/تامین اجتماعی چک هایش را می خواهد/۴میلیارد یورو تامین اجتماعی را به کسی انتقال ندهید، به حساب خودم reject کنید/اگر بانک مسکن در موعد مقرر اقدام نکند تامین اجتماعی با شکایت خود ۴ میلیارد یورو را وصول خواهد کرد/یک میلیارد sct bankers را هم باید پرداخت کنید/با مدیران بانک مسکن و تامین اجتماعی باید تفاهمنامه ۳ جانبه ای را امضا کنیم/می خواستم هواپیمایی جمهوری اسلامی را با قشم ایر ادغام کنم.

9:45
بابک زنجانی: ۴ بار به تامین اجتماعی نامه زدم که بیایید ۴ میلیارد یورو را بدهید و چک هایتان را پس بگیرید/از تامین اجتماعی و بانک مسکن خواهش میکنم بیایند توافق کنیم.

10:00
_نجفی نماینده دادستان:مجوز سوئیفت را در کجا داشتید، در sct کیش یا در دوبی؟/بابک زنجانی:مجوز خط سوئیفت را هم در ایران و هم در دوبی داشتم/نجفی:گزارش ها می گویند مجوز ندارید/بابک زنجانی:داشتن خط سوئیفت نیاری به اجازه هیچ بانک مرکزی ندارد.

_بابک زنجانی:شیخ حشر آدم بزرگ و شخصی سیاسی است/نمی توانم به او بگویم بیا در دادگاه ایران حضور پیدا کن/شاید اصلا قید پولش را بزند/شخصی را که مورد اعتماد دادگاه است به من معرفی کنید تا هماهنگی کنم با شیخ در دوبی جلسه بگذارد/می توانم یک ویدیو کنفرانس به صورت غیر علنی با شیخ حشر هماهنگ کنم که شما با او صحبت کنید.

 

۴۲۴۲

کد خبر 479297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =