جانمایی33 پارکینگ عمومی و خصوصی برای استقرار خودروهای زوار اربعین در مهران

- فرماندار مهران گفت: 33 پارکینگ عمومی و خصوصی برای استقرار خودروهای زوار شرکت کننده در آیین های اربعین حسینی در این شهرستان جانمایی شده است.

مراد ناصری گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: 30 پارکینگ از این تعداد متعلق به بخش خصوصی و سه پارکینگ نیز توسط بخش عمومی ایجاد شده است.

وی افزود: پارکینگ های بخش خصوصی ظرفیت جانمایی 10 هزار دستگاه خودرو و سه پارکینگ بخش عمومی نیز برای پارک حداقل 50 هزار دستگاه آماده شده اند.
فرماندار مهران یادآور شد: پارک خودرو در این پارکینگ ها با حداقل هزینه و آن نیز تنها برای پرداخت حقوق نگهبانان در این مجموعه صورت می گیرد.
ناصری تاکید کرد: سرویس رایگان برای جابجایی زوار از پارکینگ های خارج شهر تا پایانه مرزی و از پل زائر تا پایانه با استفاده از اتوبوس های شرکت های اتوبوس رانی شهرهای مختلف کشور پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: 700 دستگاه اتوبوس در این مسیرها از 2 روز آینده تا پایان آیین های اربعین حسینی به کار گرفته می شود.
فرماندار مهران اضافه کرد: تمام تلاش مسئولان استانی و شهرستانی رفع مشکلات سال گذشته در مرز مهران و ارائه خدمات به زوار در این مدت است و تاکنون نیز اقدامات شایان توجهی در حوزه های تامین آب ، احداث 310 چشمه سرویش بهداشتی و افزایش تعداد گیت های ورود و خروج از 18 گیت پارسال به 96 گیت انجام شده است.
ناصری با اشاره به افزایش تعداد زوار عبوری از مرز مهران با نزدیک شدن به اربعین حسینی گفت: از سه روز گذشته تاکنون تعداد زوار از چهار هزار نفر در روزهای عادی به 10 هزار نفر رسیده و بطور قطع این تعداد در روزهای آینده افزایش چشمگیری خواهد یافت.
وی اظهار کرد: پایانه مرزی مهران از آمادگی کامل برای خدمات رسانی به زوار برخوردار است ضمن اینکه کمک هایی به طرف عراقی در زمینه راه اندازی گیت ها ، تامین آب آشامیدنی و احداث سرویس های بهداشتی از سوی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

کد خبر 480829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =