تجمع 3 هزار نفری بسیجیان "شکوه مقاومت " در پلدختر برگزار شد

همزمان با هفته بسیج و 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین تجمع سه هزار نفری بسیجیان پلدختر با عنوان "شکوه مقاومت" در مجموعه ورزشی شهید سرمالیان شهر پلدختر برگزار شد

به گزارش خبرنگارخبرانلاین درپلدختر ، حجت الاسلام والمسلیمن محمد سوری امام جمعه پلدختر در این همایش با بیان این که بسیج سرمایه عظیم کشور و دنیای اسلام است اظهار داشت: بسیج همیشه و در همه دوران ، عرصه ها و میدان ها در خط امام و رهبری است و ولایتمداری یکی از شاخصه های مهم این نهاد مردمی است .
وی با بیان این که بسیج خاکریز مستحکم اسلام است ،افزود: بسیج دژ محکمی در برابر دشمنان و امید مستضعفان جهان برای رهایی از ظلم و ستم است و یاد آور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است .
امام جمعه پلدختر بیان کرد: بسیج سیاسی است اما سیاست زده ، سیاسی کار و جناحی نیست و حضورش مایه آرامش و امنیت جامعه است و بسیجیان همواره خار چشم دشمنان و چشم امید دوستان و دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند .
وی با بیان این که بسیج نهادی مقدس که هدفش حفظ دین خدا است عنوان کرد: بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی و یکی از ارزشمند ترین یادگار امام راحل که در طول 36 سال عمر با برکت خود ، خدمات و اقدامات ارزشمند و شایسته ای را به ملت و نظام اسلامی ارائه کرده است .
امام جمعه پلدختر گفت: امروز بسیج در حقیقت یکی از قدرتمندترین بازوان ولایت و به عنوان مردمی ترین نهاد و با وفاترین نهاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همیشه گوش به فرمان ولایت بوده ودر همه عرصه های مختلف از دوران دفاع تا دوران سازندگی و پس از آن خوش درخشیده است .
وی با بیان این که بسیج به قدرت تاثیر گذار جهانی تبدیل شده است ، تصریح کرد: بسیج یادگار امام راحل و نهادی مردمی و یک گنج بی پایان که ریشه در فرهنگ عاشورایی امام حسین (ع) دارد که در عرصه های مختلف با سربلندی موجب پیشرفت کشور شده است .
وی خاطر نشان کرد: از ویژگی های بارز بسیجیان ایثارگری ، اخلاص ، پایبندی به ولایت فقیه و شجاعت است و تلاش برای خنثی سازی جنگ نرم دشمنان و امنیت ایران در مرزها ی داخلی و خارجی و خدمت به مردم از خدمات ماندگار بسیج است .
سوری استمرار موفقیت های ایران اسلامی در تمام عرصه ها و زمینه ها را مستلزم ترویج فرهنگ بسیجی دانست و اظهار داشت:امروز فرهنگ بسیجی از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته به گونه ای که ملت های دنیا با الگوی گیری از این فرهنگ که تفکری پویا و زنده است برای عزت خویش در مقابل ظلم ایستاده اند .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر نیز در این همایش گفت: بسیج که شجره طیبه و نهالی است توسط امام راحل کاشته شد و امروز به نهالی تنومن تبدیل شده و به برکت نظام اسلامی در اوج قرار دارد .
سرهنگ محمد شریف نوریان با بیان این که بسیجیان پلدختر همانند بسیجیان کشور آماده جانفشانی و ایثارگری در راه حفظ نظام و انقلاب اسلامی هستند اظهارداشت: بسیج فرزند پاک انقلاب و اقتدار بسیج و بسیجیان در عرصه های مختلف در سایه ولایت فقیه و استکبار را به وحشت و هراس انداخته است وی خطاب به بسیجیان حاضر در همایش افزود : ما آمده ایم تا بگوییم هنوز بسیج دست قدرت خدا است و امتداد عاشورا و همچنان لشکر مخلص خدا است و بسیجیان به عنوان چشم های بیدار نظام اسلامی اجازه نفوذ به دشمنان را نخواهد داد

اسما اسماعیل پور

کد خبر 482816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =