۰ نفر
۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵

به گزارش تسنیم؛ مسئولان درمانی یک بیمارستان خصوصی صبح امروز (یکشنبه ۲۹ آذر) از زنده بودن مصدوم تصادفی میدان فاطمی خبر داده بودند، ولی این مصدوم به دلیل شدت جراحات و خونریزی داخلی ساعاتی پیش فوت کرد. اهمیت مرگ این فرد در نحوه انتقالش به بیمارستان است.

بعدازظهر روز شنبه 28 آذر تصادفی در میدان فاطمی تهران رخ داد که شاهدان عینی مدعی بودند مسئولان این بیمارستان خصوصی در انتقال مصدوم حادثه به بیمارستان تعلل کرده و عنوان کرده‌اند که حتماً باید اورژانس و پلیس در محل حضور حادثه حضور داشته باشند، ولی در نهایت پس از 20 دقیقه مصدوم به این بیمارستان منتقل شد.

۴۷۴۷

کد خبر 490763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام DE ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
  24 3
  سوال اينجاست كه اون اشخاصي كه راهش ندادن وجدان ندارن؟ انسان نيستن؟ اينهمه بي وجداني در اين جامعه از كجا نشات ميگيره واقعا؟. اينهمه سالها راجع سردي و بي عاطفه بودن اروپايي ها تبليغ كردن ولي كافيه يه سفر بريد اونجا ببينيد چه مردم مهرباني هستن كه به فكر همنوعشونن . اونوقت اينجا....
 • بی نام IR ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
  0 1
  اون راننده نامرد رو باید قصاصش کرد ... آخه بگو چشات آلبالو گیلاس می چینه توی روز روشن میزنی به دختر مردم .. حواست کجا بوده اصن ؟؟
 • بی نام IR ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
  0 2
  بنده خدا بخاطر کم کاری پزشکان بی مسئولیت از دنیا رفت ... چرا جدیدا دکترها به پدیده نامردی روی آوردن ؟؟
 • بی نام A1 ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
  0 2
  خو هيچ كس ديگم نبود اين بيچاره را ببره بيمارستان؟
 • بابک IR ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
  0 2
  اولش که دیدم تو خبر قبلی زنده مونده خوشحال شدم...حالا با دیدن این خبر غم همه وجودمو گرفت ..آهای مسلمونی که به خاطر قوانین کشور نذاشتی دختر غرق در خون مردم پذیرش بشه ..جواب افکار عمومی.جواب خدا ..جواب وجدان ...چه جوری توجیه میکنی ؟ ...اگر خواهر خودت دختر خودت بود هم این همه دس دس میکردی ...دیروز عکس یک گربه را در صفحه های اجتماعی دیدم که همنوع زخمی خودشو که بعد از تصادف با ماشین خونریزی داشت به کنار جاده کشیده بود و تیمار میکرد یعنی اقای مسئول اوروژانس بیمارستان سجاد میدون فاطمی ازون گربه کمتری ؟ خودتیو خودت والله رگ غیرتمون اگه بترکه و بمیریم بهتره تا و این وضع زندگی کنیم خودمو میگم به کسی برنخوره
 • بی نام A1 ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
  0 2
  حالم از این همه بی تفاوتی و بی عاطفگی داره به هم میخوره
 • بی نام IR ۱۶:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
  0 2
  قیمت جان انسان در این کشور چقدر است؟ این از این دختر که احتمالا از ترس بی کس بودنش از بردن او به بیمارستان تعلل کردند و آن هم از حکایت جوانی که به دلیل نداشتن پول در ساعت چهار بعد ازظهر از سوار شدنش به تله کابین ایستگاه پنجم توجال ممانعت کردند و در ان برف وسرما مجبورش کردند پیاده برگردد. ما داریم به کدام سو می رویم. ارزش جان اینجا سیری چند؟