گودرزی:ابهامات نهاد‌های مسوول با کفاشیان رفع می‌شود/ هاشمی:اختلاف ما با وزارت سلیقه ای است

سایت کمیته المپیک نوشت:گودرزی و کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال المپیک در بندرعباس به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

گودرزی وزیر ورزش در خصوص بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال امید ابراز داشت: بازدید خوب و ارزشمندی بود و بسیار خوشحال شدیم در کنار کادر فنی و ملی پوشان هستیم که البته باید زودتر از این سر می زدیم اما خوشبختانه امروز آمدیم به اتفاق آقای هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک از اردو بازدید کردیم عزیزان مشکلاتشان را مطرح کردند مسایل و مواردی را عنوان داشتند که باید مرتفع شود.
وی ادامه داد:امیدواریم حواشی در این تیم که البته خیلی کم است برطرف شود و اگر نگاه تبعیض آمیزی هم وجود دارد مرتفع گردد تا شاهد باشیم ان شاالله تیم فوتبال المپیک کشورمان با یک کار تیمی از سوی وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک،فدراسیون و حمایت مردم بتوانیم کاری کنیم که بعد از سالیان سال رکورد عدم حضورمان در بازیهای المپیک شکسته شود و شاهد حضور این عزیزان در المپیک باشیم.
 در ادامه این بازدید کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به سئوال خبرنگاران ابراز داشت: به هر حال حسن این بازدید ها همین است که از نزدیک و از زبان کادر فنی،بازیکنان و عوامل زحمتکش آن با مسائل و مشکلات آنها آشنا شده و در صدد رفع آنها برآییم مسائل و مشکلاتشان را بهتر بشناسیم ودرخواست های آنها مورد توجه ما جهت رفع آن قرار گیرد.
وی ادامه داد: البته پیش از این جلسات متعددی با مسئولین تیم فوتبال المپیک و فدراسیون در دفتر خودمان در کمیته با حضور آقای کفاشیان،کاشانی و کادر فنی داشته ایم و پیگیر مسایل آنها هستیم و امروز هم به اتفاق آقای گودرزی ورزش محترم ورزش به طور سرزده به بندر عباس آمدیم تا از نزدیک با این عزیزان دیدار داشته باشیم و امیدواریم با پتانسیل خوبی که فوتبال المپیک کشورمان دارد بعد از 40 سال بتوانیم راهی المپیک شویم و برای رسیدن به این هدف باید تلاش های لازم را بکنیم که لازمه ی آن همین همدلی در بین جامعه ورزش است که حضور آقای گودرزی به عنوان متولی و مسئول ورزش کشور در این اردو مزید بر همین موضوع است.
هاشمی درپاسخ به سوالی مبنی بر وجود اختلاف بین وزارت و کمیته گفت:اختلافی وجود ندارد همین حضور آقای گودرزی و ما در اردوی فوتبال المپیک بیانگر همین همدلی است ممکن است اختلاف سلیقه ای باشد اما وزارت ورزش متولی ورزش است و  ما وظیفه داریم با آن هماهنگ باشیم و تابع سیاستهای آن هستیم.  

وزیر ورزش همچنین در گفت و گو با ایسنا درباره ورود نهادهای مسوول به فدراسیون فوتبال و دفتر کفاشیان و وجود پرونده احتمالی در این موضوع افزود:« من در‌ این باره با رییس فدراسیون فوتبال صحبت کردم و او تایید کرد که نهاد‌های مسوول به دفترش رفته‌اند که ان‌شا‌الله با صحبت‌های دوطرفه ابهامات مرتفع خواهد شد. »

وی هم‌چنین در پاسخ به این که به نظر می‌رسد اقدام قطری‌ها در ارتباط با عدم تمدید قرارداد لژیونرهای ایرانی شاغل در "لیگ ستارگان" این کشور شاهد موضوعی سیاسی هستیم که ناشی از ایران هراسی است، تصریح کرد:« فکر نمی‌کنم ورزش تا این حد به مسائل سیاسی آلوده باشد. همواره ما چند بازیکن در لیگ‌های خارجی داشته‌ایم که مدت قراردادشان به اتمام می‌رسد و به تیم‌های دیگر باز می گردند. بنا‌بر‌این بعید می دانم که چنین اتفاقی رخ داده باشد.»

گودرزی هم‌چنین در مورد قرارداد خاکپور و اعتراض او به بندی از قراردادش نیز عنوان کرد:« این موضوع در حیطه وظایف فدراسیون فو‌تبا‌ل است و باید ببینیم که چه مذاکراتی انجام شده است، اما باید بگویم که هر چه که فدراسیون فو‌تبا‌ل به آن تعهد می‌کند باید با پایبندی انجام شود.»

وزیر ورزش و جوانان همچنین در ارتباط با این که به نظر می‌رسد مجمع انتخاباتی فدراسیون فو‌تبا‌ل به تعویق بیفتد، گفت:« از این موضوع اطلاعی ندارم، اما فدراسیون فو‌تبا‌ل هر زمانی که مجمع انتخاباتی‌اش سر برسد باید انجام شود.»

 

 

251 41

کد خبر 491400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =