رائول گونزالس کلی از سامپائولی تعریف کرده است و می گوید از سبک فوتبال او خوشش می آید.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ خورخه سامپائولی سرمربی تیم‌ملی شیلی، در میامی آمریکا یکی از جوایز برترین‌های فوتبال دنیا در سال 2015 را به انتخاب یکی از شبکه‌های تلویزیونی این کشور دریافت نمود.

علاوه بر او چهره‌هاي برجسته ديگري از دنياي فوتبال از جمله رائول گونسالس، اسطوره باشگاه مادريدي كه به تازگی در باشگاه نيويورك كاسموس از دنياي فوتبال خداحافظي کرده است نيز حضور داشتند. در جريان اين مراسم، رائول به تمجيد از سرمربي تيم ‌ملي شيلي پرداخت و در مورد سامپائولي گفت: «من از فوتبال سامپائولي واقعاً خوشم مي‌‌آيد. واقعاً او را تحسين مي‌كنم. هر زماني كه بتوانم، شانس تماشاي يكي از بازي‌هاي تيم ‌ملي شيلي را از دست نمي‌دهم. از فوتبال تيم او لذت مي‌برم و اين فوتبال چيزي را به من منتقل مي‌كند. اميدوارم موفقيت‌ها همچنان با او همراه باشند.»

رائول در ادامه صحبت‌هايش به آناليز استراتژي‌هاي فوتبالي سامپائولي پرداخت: «من معتقدم او توانايي لازم براي هدايت يك تيم بزرگ را دارد. او توانايي‌هاي فراواني دارد. زمان نشان خواهد داد كه اوضاع چطور خواهد شد‌؛ چون دوره و زمانه براي هر فردي متفاوت است. من قدرت ذهني فراواني در سامپائولي مي‌بينم و از سبك فوتبالي او لذت مي‌برم.»

رائول علاوه بر اين از ايوان زامورانو، هم‌تيمي‌‌اش در رئال‌مادريد در زماني كه فوتبال حرفه‌اي را آغاز كرده بود هم حرف زد: «من اين شانس را داشتم كه در خط حمله در كنار زامورانو بازي كنم. او از من حمايت مي‌كرد و مراقب من بود. زامورانو خيلي با من صحبت مي‌كرد و من درس‌هاي خيلي زيادي از او آموختم. تا همين حالا دوستي خيلي صميمانه و نزديكي با هم داريم.»

41257

 

کد خبر 492174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =