استاندار قزوین عنوان کرد حضور رئیس جمهور در بیست‌ و چهارمین اجلاس سراسری نماز در قزوین

استاندار قزوین گفت: رئیس جمهور همزمان با اجلاس سراسری نماز به قزوین سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، درحاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، فریدون همتی اظهار داشت: رئیس جمهور همزمان با اجلاس سراسری نماز، پنجشنبه اول بهمن‌ماه به قزوین سفر کرده و در سالن اجتماعات دانشگاه امام خمینی(ره) حضور می‌یابد.

وی با بیان اینکه آمادگی سازمان‌ها و نهادهای مختلف دولتی برای سفر رئیس جمهور به استان قزوین باید صورت گیرد، عنوان کرد: زمان اجرا و اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی باید تسریع و تسهیل شود.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه سفر رئیس جمهور به این استان دارای برکات و نعمات ارزشمندی است، اظهار داشت: باید این سفر را فرصت مناسبی تلقی کرد تا بتوان از این نعمات بهره‌مند شد.

همتی با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه‌های عمرانی در استان قزوین نیمه‌تمام است، بیان کرد: اتمام کار این پرژه‌ها باید در دستور کار دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سازمان‌های دولتی باید به دنبال جذب سرمایه‌گذار برای اتمام پروژه‌ها باشند، تأکید کرد: با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌توان به اجرای پروژه‌های عمرانی سرعت بخشید.

همتی تصریح کرد: با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌توان این بنگاه‌های قوی اقتصادی را احصاء کرده و علاوه بر این تمامی ظرفیت 70 دستگاه دولتی و ملی در اجرای پروژه‌ها باید به کار گرفته شود.

 

کد خبر 497211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =