بسیج نوشت ،نخستین گردهمایی فرماندهان و مسئولان پدافند هوایی در تیپ 44 قمرنبی هاشم علیه السلام برگزار شد.

سردار محمد علی احمدی میان دشتی، از فرماندهان پدافند هوایی در اولین گردهمایی فرماندهان و مسئولین پدافند هوایی تیپ44 قمر بنی هاشم علیه السلام، گفت: ما وظیفه داریم تجربه خوبی که در هشت سال دفاع مقدس کسب کرده ایم را به نسل‌های آینده انتقال دهیم.

سردار احمدی میان دشتی، با بیان اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس کمتر کسی به دنبال ثبت حوادث و رویدادها بود، اظهار کرد: امروز ما وظیفه داریم آن حوادث را از زبان رزمندگان بشنویم و آن را ثبت و ضبط کنیم و به رشته تحریر در آوریم.

وی، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع رزمندگان و فرماندهان پدافند هوایی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: خاطرات شما رزمندگان باید مکتوب شود تا نتایج آن برجامعه اثر داشته باشد و برکات آن برای آیندگان مفید باشد.

این فرمانده نظامی، در ادامه بر لزوم برگزاری جلسات هم اندیشی رزمندگان و فرماندهان در کل کشور اشاره کرد و گفت: سرمایه های عظیمی که از حضور آنها بهره مند می شویم را باید قدر بدانیم و از داشته های آنها به سادگی نباید عبور کنیم و خود این عزیزان نیز در این دوران می بایست برکتابت خاطرات خود و بیان آنها همت بگمارند که مقام معظم رهبری فرمودند: سختی های دوران جنگ یک واحد بود و سایر ابعاد جنگ که الآن باید آنها را انجام دهیم 99 واحد دیگر را تشکیل می دهند و لذا باید به این مهم بیشتر توجه کنیم.

گفتنی است: اولین گردهمایی فرماندهان و مسئولین پدافند هوایی تیپ44 قمر بنی هاشم علیه السلام، با حضور رزمندگان و فرماندهان سابق پدافند هوایی تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام که از شهرستان های - لردگان- سامان- بروجن- و استان اصفهان آمده بودند در محل سالن جلسات یگان رزم سپاه استان چهارمحال و بختیاری، برگزار شد

 

کد خبر 498462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =