نهمین شورای پروانه ساخت بازی‌های رایانه‌ای در سال جاری برگزار و از میان شش عنوان پروانه ساخت درخواست شده، با موافقت شورای مذکور، پروانه ساخت همه بازی‌ها از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای صادر شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از ابتدای سال تاکنون 52 بازی پروانه ساخت دریافت کرده‌اند و از مزایای این پروانه برخوردار شده‌اند. شش بازی جدیدی که پروانه ساخت آن‌ها صادر شده عبارت‌اند از:

1. بازی پروژه آلفا به نویسندگی آقایان آرمین زنبوری و بهرام رستمی با سبک مبتنی بر مکان

2. بازی هیرو به نویسندگی آقای شهاب مروتی با سبک شبیه‌سازی

3. بازی کفترین به نویسندگی آقایان نوید بیات، حسین عطایی فرد، ساسان یوسفی با سبک استراتژی

4. بازی خون آشوب به نویسندگی آقای فرزین جهانبخش با سبک اکشن

5. بازی نبرد زیرمینی به نویسندگی آقای نادر لطفی با سبک آرکید

6. بازی مسابقه SSR به نویسندگی آقای محمد شهسواری با سبک ورزشی

لازم به یادآوری است از جمله مزایای دریافت پروانه ساخت، ثبت بازی به نام سازنده آن است که باعث می‌شود امکان سواستفاده دیگران از نام یا ایده بازی وجود نداشته باشد.

متقاضیان دریافت پروانه ساخت می‌بایستی فرم مربوطه را از وب‌سایت www.ebazi.org دریافت و ضمن تکمیل آن به همراه مدارک به معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تحویل نمایند.


بازی موبایلی «پرچم کی بالاتره؟» منتشر شد

بازی «پرچم کی بالاتره» یک بازی آنلاین چند نفره است که در آن بازیکن‌ها بر سر قدرت حافظه، تمرکز و سرعت عمل در بازی رقابت می‌کنند. این بازی توسط یکی از بهترین تیم‌های بازی‌سازی در ایران ساخته شده است.

 بازی پرچم کی بالاتره؟ ساخته استودیو «توسعه‌گر شبیه‌ساز» است، استودیویی که پیش‌تر بازی «آسمان دژ 2» بهترین بازی سال ایران در سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران را ساخته بود.

در این بازی بازیکن با خوب بازی کردن موفق به کسب پول و امتیاز و تجربه بیشتر می‌شود و همچنین می‌تواند خانه‌ها و آیتم‌های داخل بازی را خریداری کرده و امتیاز کسب کند و با این امتیازها پرچم خود و محله‌اش را در تهران بالا ببرد.

بازیکن‌ها می‌توانند هم محلی‌های خود را در بازی ببینند و به لیست دوستان اضافه نمایند و با آن‌ها چت کنند.

بازی‌های متنوع یک نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره، به همراه آیتم‌های جالب و خانه‌ها و دوستان تازه از ویژگی‌های این بازی و برای افرادی است که در آن بازی می‌کنند.

از دیگر بازی‌های ساخته شده توسط سازنده این بازی، می‌توان به آسمان دژ، آسمان دژ 2 و بازی موشوندان اشاره کرد.

بازی پرچم کی بالاتره؟ هم‌اکنون در فروشگاه دیجیتالی کافه بازار به صورت رایگان قابل دریافت است.

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.Zorvan.Flag

 

5656

 

کد خبر 501112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =