مزایای همجواری با کشور عراق/دومین شهرک سلامت کشور در ایلام احداث می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از احداث دومین شهرک سلامت یا هتل بیمارستان کشور توسط بخش خصوصی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشری ایلام، عبدالمالک شنبه زاده افزود: این شهرک سلامت شامل مجموعه بیمارستانی، اقامتی، رفاهی و ورزشی است و با هدف گذراندن دوران نقاهت بیماران در محیطی آرام، احداث می شود.
وی اظهار کرد: در این شهرک، تمامی نیازهای روحی روانی بیماران در مراحل مختلف درمان تا پایان دوره نقاهت در نظر گرفته شده و آرامش مورد نیاز آنان تامین خواهد شد، ضمن اینکه امکانات مورد نیاز برای رفاه حال همراهان بیمار نیز فراهم است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، حجم سرمایه گذاری پروژه شهرک سلامت ایلام را حدود 700 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: احتمال مشارکت سرمایه گذاران چینی نیز در این پروژه وجود دارد.
شنبه زاده افزود: خوشبختانه یکی از کارآفرینان خوشنام و مطرح استان برای سرمایه گذاری در این پروژه اقدام کرده است و با توجه به سابقه کاری وی در انجام دیگر پروژه ها، شهرک سلامت ایلام در مدت دو سال احداث خواهد شد.
وی اظهار کرد: مکان این پروژه در خارج از محدوده شهر و محل فعلی دانشگاه پارسیان است و برای احداث شهرک سلامت، بدلیلی دوری از هیاهوی شهر بسیار مناسب است و امکانات و خدمات مورد نیاز بیماران و همراهان آنها را تامین خواهد کرد.
وی تاکید کرد: ایجاد شهرک سلامت به توسعه توریسم درمانی در استان منجر خواهد شد.

کد خبر 503619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =