قاسم پور:  اصرار شورای شهر کرج برای اجرای پروژه هایی که دغدغه مردم است

سخنگوی شورای شهر گفت: در پروژه های عمرانی اعضای شورای اسلامی شهر کرج به عنوان نمایندگان مردم بر انجام طرح هایی اصرار دارند که دغدغه مردم است.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ،غفور قاسم پور با بیان اینکه در تدوین بودجه 95 مدیریت شهری نگاه ویژه ای به افزایش اعتبارات به منظور اجرای طرح هایی که دغدغه های مردم و اقدامات اثر گذار دارد، گفت: ساماندهی دستفروشان و متکدیان، احیای بافت های فرسوده، ساماندهی تابلوهای سطح شهر، تقویت حمل و نقل عمومی و بحث قطار شهری و اجرای کمربندی شمالی و جنوبی پروژه هایی هستند که سعی می شود در سال 95 به صورت جدی تری دنبال شوند.

سخنگوی شورای شهر کرج با اشاره به اینکه در اولین روز از بررسی بودجه 95 اولویت اصلی بحث، رفع معضل ترافیک بود، افزود: اعتقاد همه اعضاء بر این است که طی دو سال و نیم گذشته از عمر شورای چهارم اقدامات خوبی از سوی شهرداری در هسته مرکزی شهر در حوزه ترافیک انجام شده که از جمله آن احداث تقاطعات غیر همسطح، احداث پارکینگ های طبقاتی، احداث پل های عابر پیاده و تقویت حمل و نقل عمومی بوده است.

قاسم پور عنوان کرد: در این راستا نوسازی ناوگان اتوبوسرانی را شاهد بودیم که همه این اقدامات جهت کاهش ترافیک صورت گرفته است؛ این در حالی است که در حوزه بیرون شهر با توجه به اینکه عمدتا ترافیک شهر کرج مربوط به این محدوده است، مستلزم انجام کارهای ریشه ای و اساسی مانند احداث کمربندی به منظور سهولت دسترسی مردم به نقاط مختلف کرج است.

وی اظهار داشت: در هسته مرکزی شهر سعی مجموعه مدیریت شهری بر این است که با تعیین تکلیف شرکت سابیر با توجه به اتمام قرارداد آن بتوانیم با یک پیمانکار جدید آرزوی دیرینه مردم را در داشتن مترو محقق کنیم.

قاسم پور افزود: عدم اجرای تعهدات شرکت سابیر موجب بی اعتمادی مردم در بحث مدیریت شهری شده بود که امیدواریم بتوانیم با انجام این مهم آرزوی مردم را محقق سازیم.

این عضو شورای شهر در پایان اذعان داشت: انتظار ما از مجموعه شهرداری کرج ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات پیشین، انجام کارهای کلیدی و اساسی است چرا که معتقدیم اجرای تقاطعات دیگر جوابگوی ترافیک شهر نیست و به صورت مسکن عمل می کند و ان شاء الله در سال آینده با تدابیر درستی که اندیشیده خواهد شد در راستای اجرای پروژه های عمرانی بزرگ گام برداریم.

 

کد خبر 505502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =