فاضلیان: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب دلگرمی مستضعفان و سرخوردگی دشمنان خواهد شد

فاضلیان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مشارکت حداکثری در این انتخابات موجب دلگرمی و امید برای همه مستضعفان خواهد شد و یاس و سرخوردگی را برای بدخواهان و دشمنان انقلاب به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از دادگستری کل استان البرز،احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز در مراسم «یاد ایام» که به همت روابط عمومی دادگستری کل استان البرز همزمان با ایام پیروزی انقلاب برگزار شد با گرامیداشت این مناسبت، گفت: به ثمر نشستن نهال انقلاب با تلاش و مجاهدت امام خمینی(ره) پیر و فرزانه انقلاب و خون شهیدان بود که در سایه الطاف الهی به سرانجام رسید.
وی افزود: این نهال اکنون با وجود اینکه مدت زمان کوتاهی از به ثمر نشستن آن می‌گذرد به درختی تنومند تبدیل شده که در قلوب همه آزاده‌ها و مستضعفان جهان جای دارد.
رئیس کل دادگستری استان البرز در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو که رهبر انقلاب از آن تعبیر به عید کردند، اظهار داشت: مشارکت حداکثری در این انتخابات موجب دلگرمی و امید برای همه مستضعفان خواهد شد و یاس و سرخوردگی را برای بدخواهان و دشمنان انقلاب به ارمغان خواهد آورد.

کد خبر 509443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =