مهر نوشت: تهیه کننده برنامه «خندوانه» بیان کرد که اکنون با مشکلاتی از جمله بی آبی در استودیو مواجه هستند اگرچه که خودشان کمپین صرفه جویی «قطره قطره» را راه انداخته اند.

جواد فرحانی تهیه کننده برنامه «خندوانه» که با اجرا و کارگردانی رامبد جوان برای شبکه «نسیم» ساخته می شود درباره روند فعلی تولید این برنامه گفت: تاکنون با «کاروان خندوانه» به پنج منطقه از جمله قزوین، اردبیل، کرمان، چابهار و هرمزگان سفر کرده ایم.

وی ادامه داد: مسئولان استان ها هیچ همکاری با ما نداشتند و من فکر می کنم آنها برنامه «خندوانه» فقط روی آنتن دوست دارند. ما این کاروان را به عشق مردم راه انداختیم تا بدانند ایران فقط به تهران تعلق ندارد و سایر مناطق هم جزو کشور هستند اما ظاهرا این کار برای مسئولان اهمیتی ندارد.

این تهیه کننده همچنین درباره مشکلاتی که در تهران دارند، یادآور شد: ما هم اکنون در استودیو برنامه در تهران هم مشکلاتی داریم که مسئولان مربوطه برای رفع آن و یا انشعاب لوله آب همکاری نمی کنند. استودیو برنامه ما از زمانیکه در آن کار می کنیم آب ندارد و این در حالی است که ما خود کمپین «قطره قطره» را برای صرفه جویی در برنامه راه انداختیم و اکنون از تانکر برای آب استفاده می کنیم.

فرحانی در پایان توضیح داد: این امر هم در روند کاری ما تاثیر داشته است، با این حال ما سعی می کنیم «خندوانه» تا قبل از نوروز روی آنتن برود.

۵۸۵۸

کد خبر 510605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =