فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری فروشنده داروهای غیر مجاز و کشف یک هزار و 200 عدد انواع داروهای قاچاق خبر داد.

به گزارش خبر آنلاین البرز، سرهنگ "سيد حسين سيد حقيقي " با اعلام این خبر اظهار داشت: در پي دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر فروش قرص و داروهاي قاچاق و غير بهداشتي ، تحت پوشش مغازه عطاري در "منطقه کلاک" ، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران کلانتري 40 کلاک قرار گرفت.
وي افزود: مأموران پس از شناسائي محل عرضه داروهاي قاچاق و غيربهداشتي با هماهنگي مقام قضايي در بازرسي از آن مکان، مقدار يک هزارو 210 عدد انواع قرص هاي غير مجاز و داروهاي قاچاق و غيربهداشتي کشف و در اين زمينه صاحب عطاري دستگير و مغازه نيز پلمپ شد .
اين مقام انتظامي اظهار داشت: متهم دستگير شده در بازجويي هاي اوليه ماموران از غير قانوني بودن اين قرص ها اظهار بي اطلاعي کرد اما در مراحل بعدي بازجويي ها در مواجه با مستندات موجود ضمن اعتراف به قاچاق بودن داروها ، انگيزه خود را از فروش اين داروها كسب منفعت مالي عنوان كرد.
فرمانده انتظامي شهرستان کرج در پايان با اشاره به اينکه فعاليت در هر زمينه شغلي بايد در چارچوب قوانين و مقررارت جامعه باشد به شهروندان توصيه کرد: کالاهاي دارويي و بهداشتي را حتما با توصيه پزشک و از داروخانه هاي مجاز تهيه کنند و پس از بررسي علائم بهداشتي درج شده روي کالاها از مجاز بودن آنها اطمينان حاصل کنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوريتهاي پليسي 110 گزارش دهند .

 

 

کد خبر 512317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =