محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان بمناسبت میزبانی استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه در دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی که مرداد ماه سال 95 برگزار خواهد شد پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، متن پیام محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان بشرح زیر است :

کشور و یک ملت باید سلامت جسمانی خودش را تامین کند و ورزش در تحقق این مساله بسیار مهم است
.« مقام معظم رهبری»


برگزاری مسابقات بین المللی در کشورمان فرصتی ارزشمند در جهت اعتلای نام ایران عزیز در عرصه های بین المللی و نشان دادن عظمت و غنای فرهنگ ایران اسلامی به کشورهای جهان است.
اکنون که به لطف الهی استان زیبای آذربایجان غربی و شهر ارومیه بعنوان نگینی ارزشمند از خاک پاک ایران عزیز اسلامی که مهد ظهور بزرگان و قهرمانان پرآوازه ای در عرصه ورزش بوده و بواسطه همجواری با چندین کشور خارجی و برگزاری رویدادهای ورزشی بزرگ بین المللی همواره در مسیر ترویج فرهنگ غنی ایرانی اسلامی گام برداشته است، میزبان دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی می باشد، امیدواریم در برگزاری هر چه مطلوب تر و شایسته تر این رویداد ورزشی شاهد توفیق بیش از پیش دست اندرکاران این دوره از مسابقات و ورزشکاران عزیز در کسب رتبه های برتر باشیم.
بی تردید غرور و افتخار ملت از پیروزی ها و موفقیت هایی که در عرصه های معتبر ورزشی، با صیانت و حراست از اخلاق و روحیه پهلوانی به دست می آید روز به روز افزون تر خواهد شد.

خطه قهرمان پرور آذربایجان غربی و شهر ارومیه با برخورداری از سوابق درخشان فرهنگی خاستگاه شخصیت های بزرگ و موثر در عرصه های مختلف می باشد، فلذا امید است این رویداد ارزشمند فرهنگی و ورزشی بیش از پیش زمینه ترویج فرهنگ فاخر ایران اسلامی را فراهم آورد و پیام صلح و برادری را در جامعه بین الملل گسترش دهد و گام ارزشمندی در تحقق منویات ریاست محترم جمهور در جهت تعمیق دوستی و تفاهم بین ملت ها و توسعه دیپلماسی ورزشی محسوب شود.

 

کد خبر 517561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =