اعتراف باند هفت نفره  در کرمان به 70 فقره سرقت

فرمانده انتظامی رفسنجان از انهدام باند هفت نفره سارقان منزل و کشف هفتاد فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبر آنلاین سرهنگ "نصرالله عباسي" گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در سطح حوزه استحفاظي شهرستان رفسنجان، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار مأموران پليس آگاهي قرار گرفت.
وي ادامه داد: با تشكيل يك تيم ويژه از مأموران پليس آگاهي و با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي، بررسي ميداني صحنه هاي وقوع سرقت سرانجام مأموران سرنخ هايي از شيوه سرقت سارقان به دست آورده و موفق به شناسايي آن ها شدند.
عباسي افزود: مأموران پس از شناسايي سارقان آن ها را به صورت نامحسوس زير نظر قرار دادند و سرانجام مخفيگاه آن ها را شناسايي كردند.
وي تصريح كرد: از اين رو ماموران در يک عمليات غافلگيرانه موفق به دستگيري چهار سارق شدند که در بازرسي از مخفيگاه آن ها مقاديري طلاجات و لوازم منزل کشف شد.
عباسي ادامه داد: متهمان در بازجويي هاي به عمل آمده به 70 فقره سرقت منزل و فروش اموال مسروقه به سه نفر مالخر اعتراف کردند كه کاراگاهان توانستند در يک عمليات پليسي ديگر سه نفر مالخر را نيز دستگير كنند.
وي افزود:‌ سارقان در بازجويي ها نشاني محل دپو كالاهاي سرقتي كه در حاشيه شهر كرمان بود را اقرار كردند و پليس در بازرسي از محل مذكور يك دستگاه خودروي وانت پيکان، انواع ظروف مسي، لوازم خانگي از قبيل اتو، جارو برقي، آبميوه‌گيري و همچنين مواد غذايي مختلف را كشف کردند.
اين مقام مسئول ادامه داد: متهمان با تشکيل پرونده روانه دادسرا شدند و اموال كشف شده به مالباختگان بازگردانده شد.
فرمانده انتظامي رفسنجان در پايان خطاب به شهروندان گفت: با توجه به نزديك شدن به ايام پاياني سال و شروع خريد ‌هاي نوروزي، در موقع ترك منزل حتما از قفل بودن درب ورودي ساختمان ‌ها‌ مطمئن شويد و در صورت امكان منازل خود را به جديدترين و به ‌روزترين سيستم ‌هاي امنيتي و هشداردهنده مجهز كنيد.

کد خبر 517679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =