نشست «نوروز و تاریخ اساطیری ایران» در دومین روز نمایشگاه کتاب پاریس با مشارکت خانه فرهنگ ایران در شهرداری ایسی له مولینو برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نشست با همکاری موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، خانه فرهنگ ایران و شهرداری ایسی له مولینو از ساعت ۳۰: ۱۷ تا ۲۰ در شهرداری ایسی له مولینو با حضور مدعوین برگزار می‌شود.

احمد جلالی، جلال الدین کزازی و لیلی انور به احتمال زیاد سخنرانان این نشست خواهند  بود.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با نمایش حدود ۶۰۰ عنوان کتاب در غرفه‌ای به مساحت ۴۰ متر مربع به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه کتاب پاریس شرکت می‌کند.

داستان خوانی ادبیات معاصرایران، نشست نوروز و تاریخ اساطیرایران، دیداروگفت‌و‌گو با ناشران ایرانی وفرانسوی به همراه نشست آسیب‌شناسی نشروترجمه آثار ایرانی و فرانسوی، قصه گویی وشعرخوانی، برنامه‌های ویژه سال نو، کارگاه خوشنویسی و نستعلیق، برنامه‌های روزایران شامل ضیافت ایرانی به همراه برنامه‌های ویژه به مناسبت شروع سال نو، موسیقی سنتی ایرانی ونمایشگاه عکس درغرفه ایران برگزارخواهدشد.

معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، دعوت ازناشران برای حضور در این نمایشگاه، معرفی ظرفیت‌های چاپ ونشرکشور ازجمله برنامه‌هایی است که درغرفه ایران دنبال خواهدشد.

نمایشگاه کتاب پاریس از تاریخ ۲۷ اسفند تا ۱ فروردین سال آینده برگزار می‌شود.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 517892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =