تیم ملی فوتبال ایران در کربلا به مصاف عراق می‌رود

تسنیم نوشت: با موافقت فدراسیون فوتبال ایران، تیم ملی کشورمان در دیداری تدارکاتی در کربلا به دیدار عراق می‌رود.

اتحادیه فوتبال عراق اعلام کرد در نشستی که بین اعضای اتحادیه فوتبال این کشور و اعضای فدراسیون ایران در تهران صورت گرفت، طرفین برای انجام یک بازی دوستانه در شهر کربلا به توافق رسیدند. یکی از مهمترین مسائل مورد بحث در این نشست، ارتباط بیشتر بین این دو فدراسیون و توسعه روابط در زمینه‌های مختلف حرفه‌ای بود.
در این نشست مسئولان فدراسیون فوتبال ایران دعوت اتحادیه فوتبال عراق را برای انجام بازی دوستانه در کربلا قبول کردند و قرار شد دو تیم ملی ایران و عراق در شهر کربلا دیداری تدارکاتی برگزار کنند. طرفین همچنین برای راه‌اندازی یک دوره آموزشی در زمینه‌های توسعه فوتبال پایه، تیم‌های بانوان و فوتسال به توافق رسیدند.
در این نشست اعضای ارشد اتحادیه فوتبال عراق از جمله عبدالخالق مسعود، رئیس اتحادیه فوتبال عراق و علی جبار، نایب رئیس این اتحادیه حضور داشتند و در سوی دیگر چهره‌هایی همچون علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال و علیرضا اسدی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان حاضر بودند.
هیئت عراقی در این نشست از دولت و فدراسیون فوتبال ایران بابت میهمان‌نوازی، استقبال گرم و تسهیل کار هیئت عراقی در جنبه‌های مختلف فنی، تدارکاتی و اداری تشکر و قدردانی کرد.
43 43

کد خبر 522470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =