مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان از جابه‌جایی بیش از 57 هزار مسافر توسط ناوگان حمل ونقل جاده ای استان زنجان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، ایرج دست ‌نشان مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان زنجان با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی (25 اسفندماه سال گذشته) تا 13 فروردین‌ماه امسال 7553 سفر در استان زنجان صورت گرفته است، افزود: با انجام این تعداد سفر، 57 هزار و 859 مسافر نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان زنجان جابه‌جا شده‌اند.

دست نشان با اشاره به اینکه ناوگان حمل و نقل جاده ای استان زنجان تمام تلاش خویش را برای ارایه خدمات به کارگرفته است، افزود: هیچ مشکلی در زمینه ارایه خدمات از سوی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان زنجان گزارش نشده و13 فروردین‌ماه 185 سفر در استان انجام شد که با تحقق این تعداد سفر شاهد جابه‌جایی1949 مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان زنجان بودیم.

مدیرکل حمل و نقل وپایانه های استان زنجان در خصوص میزان ترددهای صورت گرفته در محورهای مواصلاتی استان زنجان اظهار کرد: آمار مقایسه ای 18 روز ستاد نوروزی از 25 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 کاهش 3/1 دهم درصدی ترددها را نسبت به سال گذشته نشان می دهد که البته وضعیت آب و هوایی منطقه شمالغرب کشور در تعطیلات و بروز هوای سرد وبرفی امسال تاثیربسیارمستقیمی برروی این آمارداشته است.

دست نشان خاطرنشان کرد: از زمان آغاز طرح نوروزی تا سیزدهم فروردین‌ماه امسال پنج میلیون و 559 هزار و 669 تردد در محورهای مواصلاتی استان صورت گرفته که 12 درصد ترددها مربوط به خودروهای سنگین بوده است. همچنین میانگین نرخ تردد در آزادراه‌ها 767 تردد در ساعت گزارش شده است.

 

 

کد خبر 523218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =