۰ نفر
۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵

ایسنا نوشت: حمیدرضا گنگوزهی ،معلم فداکار مدرسه روتک در شهرستان خاش با نهایت از خودگذشتگی برای نجات دانش آموزانش خود را سپر بلای آنها کرد و اکنون جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) نیز به پاس قدردانی از خانواده این معلم فداکار اقدام به تامین مسکن برای آنان کرده است.

نمایندگان این جمعیت با همکاری رابطین خود در شهرستان خاش و پس از سفر به این شهرستان و دیدار با خانواده این معلم فداکار، قرارداد خرید یک باب منزل مسکونی را به ارزش یکصد و ۴۸ میلیون تومان در شهر خاش به نام ۲ دختر و همسر این عزیز منعقد کردند و به همین منظور این جمعیت از مردم ایران دعوت می‌کند تا در تامین هزینه خرید منزل مسکونی به عنوان هدیه ای برای قدردانی از خانواده معلم فداکارهمراه شوند.

جمعیت امام علی (ع)برای تامین هزینه خرید این منزل مسکونی تا 23 اردیبهشت ماه فرصت گرفته است و بلافاصله پس از تامین کامل مبلغ مورد نیاز از محل منابع مردمی با نیت قدردانی مردم ایران از خانواده معلم فداکار، این منزل مسکونی به صورت قانونی در دفترخانه اسناد رسمی شهرستان خاش به نام دو دختر و همسر این عزیز خواهد شد.

این سازمان مردم نهاد امیدوارست تا با حضور مردم ایران این مبلغ تا پیش از ولادت حضرت علی(ع) مصادف با "روز پدر" تامین شود و در این روز بتوانند دل دو فرزند این معلم فداکار را در نبود پدرشان، التیام بخشند.

شایان ذکر است که شماره حساب جام بانک ملت 6974058641 به نام جمعیت دانشجویی امام علی (ع) و شماره کارت عابر بانک این حساب به شماره 6104337981767088 تنها شماره رسمی و قابل تائید این سازمان مردم نهاد برای تامین هزینه خرید مسکن برای خانواده این معلم فداکار است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با روابط عمومی جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) با شماره تلفن 88930816 تماس برقرار کنند.

گزارش آخرین مبالغ جمع آوری شده به صورت مستمر تا تامین کامل مبلغ مورد نیاز توسط امور مالی جمعیت امام علی (ع) اطلاع رسانی خواهد شد.

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 527060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =