ایسنا نوشت: بررسی‌ صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال قطعی شد.

در حالی که مهدی تاج، مصطفی آجرلو، عزیز الله محمدی و شهاب‌الدین عزیزی خادم به عنوان نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل در دوره آتی ثبت‌نا‌م کرده بودند از بین این چهار نفر 3 نفر صلاحیت‌شان برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل احراز و یک نفر رد صلاحیت شده است.

مهدی تاج، مصطفی آجرلو و عزیزالله محمدی 3 نامزدی هستند که صلاحیت‌شان توسط کمیته‌های نظارتی انتخابات فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات تایید شده است اما شهاب الدین عزیزی خادم به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی مجوز حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را نیافته است و بر این اساس صلاحیتش برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال احراز نشده است.

اسامی کاندیدا‌های نهایی تایید صلاحیت شده تا 24 ساعت آینده رسما به نامزد‌ها و ارگان‌های مربوطه اعلام می‌شود و کاندیدا‌ها تا 48 ساعت پس از آن امکان اعتراض به آن را خواهند داشت.

طبق اعلام قرار است انتخابات ریاست فدراسیون فو‌تبا‌ل 11 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود تا فدراسیون فو‌تبا‌ل رییس، اعضای هیات رییسه و سایر ارکان جدید خود را بشناسند.

البته به گفته‌ی برخی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال امکان دارد در نشست آتی هیات رییسه زمان جدیدی برای انتخابات حداکثر تا 25 اردیبهشت تعیین شود.

256 41

 

کد خبر 528015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 7
  • دوستدار خبر آنلاین A1 ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
    24 0
    کدامیک از این سه نفر به زبان انگلیسی مسلط هستند؟