۰ نفر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۰

واحد مرکزی خبر نوشت: نیروهای روس مستقر در سوریه دست کم دو بار به جنگنده های اسرائیلی تیراندازی کرده اند.

به گزارش پایگاه شبکه العالم روزنامه یدیعوت آحارونوت چاپ فلسطین اشغالی روز جمعه اعلام کرد نیروهای روس مستقر در سوریه دست کم دو بار به جنگنده های اسرائیلی تیراندازی کرده اند.

این مسئله، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را بر آن داشت تا به منظور تقویت هماهنگی نظامی با روسیه، روز پنجشنبه به این کشور سفر کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از بیت المقدس، این روزنامه اسرائیلی به محل، تاریخ و همچنین نوع جنگنده هایی که هدف شلیک نیروهای روس قرار گرفته اند، هیچ اشاره ای نکرد.

همچنین شبکه تلویزیونی اسرائیلی «کانال 10» اعلام کرد یک فروند هواپیمای روسیه در سواحل سوریه به یک فروند هواپیمای اسرائیلی نزدیک شد.
سخنگوی ارتش اسرائیل از اظهار نظر درباره این موضوع خودداری کرد و روابط عمومی نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس و همچنین سفارت روسیه در فلسطین اشغالی نیز فعلا به این خبر واکنشی نشان نداده اند.

در همین حال منابع خبری از مقام های کاخ کرملین نقل کردند هیچگونه حمله ای از جانب نیروهای روس به هواپیماهای اسرائیلی روی نداده است و خبر مذاکرات پوتین و نتانیاهو در این زمینه صحت ندارد.

نتانیاهو روز پنجشنبه به مسکو سفر کرد و در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت «تنها با یک هدف، یعنی تقویت هماهنگی امنیتی با روسیه به منظور پیشگیری از وقوع حوادث، سوء تفاهم ها و رویارویی های بی فایده» به روسیه آمده است.

52310

کد خبر 529722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =