اقتصاددان‌ها در خصوص  مشکل بیکاری و اشتغال استان فارس و شهر شیراز چاره‌اندیشی کنند

منتخب مردم شیراز در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل اصلی استان فارس و شیراز را بیکاری و اشتغال دانست و گفت باید اقتصاددان‌ها در خصوص آن چاره‌اندیشی کنند.

به گزارش خبرآنلاین از شیراز،بهرام پارسایی که درنشست عمومی مجمع مشورتی توسعه استان فارس سخن می گفت افزود:قرارگرفتن نام ما در لیست حامیان دولت به این معنانیست که ما الدوله هستیم اما در راستاي منافع ملي، با دولت همراه خواهيم بود و هرجا كه دولت در مسيري خلاف منافع ملي گام بردارد، از حقوق مردم دفاع خواهيم كرد.
عضوارشد مجمع مشورتی توسعه استان فارس يكي از دلايل توسعه نيافتن فارس، وجود تفرقه و نا هماهنگي بين مديران و اختلاف نظر ميان نمايندگان مجلس عنوان كرد و افزود:مردم شیرازو فارس در انتخابات هفتم اسفند سال قبل، خوش درخشيدند به همین دلیل اميدوار هستيم كه مردم با حضور حداكثري خود در انتخابات دهم ارديبهشت، با درايت و انديشه والاي خود، اميد را براي آينده اين شهر تكميل كنند.

پارسايي انتخابات هفتم اسفند را يكي از سالم‌ترين انتخابات‌هاي برگزار شده در يك دهه گذشته برشمرد و با بيان اينكه هيچ شهرستاني در استان فارس، با كوچكترين مشكل امنيتي مواجه نشد، گفت: اين نقطه درخشاني در كارنامه مديريتي استاندار فارس محسوب مي‌شود.

وی با بيان اينكه اميد يك شعار نيست، گفت: منتخبان مردم شيراز در انتخابات مجلس دهم،‌ با تشكيل تيم‌هاي كارشناسي در بخش‌‌ها و با تخصص‌هاي مختلف، استفاده از خرد جمعي را در صدر توجهات خود قرار داده‌اند.

 

کد خبر 530649

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =