مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به بی دقتی کارگران از شکستگی لوله گاز در کرج خبر داد.

به گزارش خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید جواد موسوی علت وقوع حادثه را برخورد بیل مکانیکی شرکت پیمانکاری ساخت تقاطع غیر همسطح با یکی از لوله های فرعی انتقال گاز شهری در هنگام حفاری ذکر و عنوان کرد: این حادثه در ضلع شرقی ميدان سپاه كرج رخ داد.
این مسئول با بیان اینکه این حادثه حدود یک ساعت در محل مذکور ترافیک سنگین ایجاد کرد، اظهار داشت: شكستگي اين لوله توسط نيروهاي فني و كارشناسان دستگاه هاي اجرايي و امدادي پس از حدود 40 دقيقه ترميم شد.
وي افزود:در اين حادثه به كسي آسيب وارد نشد و پس از ترميم لوله شكسته، تردد خودروها در ميدان سپاه كرج به حالت عادي برگشت.
نجات سه چوپان از رودخانه
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود از گرفتار شدن سه چوپان با گله به همراه گوسفندان خود در رودخانه خبر داد و افزود: با تلاش آتش نشانان عملیات نجات چوپانان و گوسفندانشان با موفقیت انجام شد.
موسوی با اشاره به اینکه این حادثه در جاده شهریار، هفت جوب رخ داده بود، اظهار داشت: پس از اعلام حادثه از سوی شهروندان بلافاصله از نزدیکترین ایستگاه های سازمان آتش نشانی، نیروها و خودروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.
این مسئول اضافه کرد: با توجه به وسعت حادثه و احتمال وجود تلفات احتمالی به سرعت دو قایق ویژه امداد و نجات از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به محل حادثه اعزام و عملیات امداد رسانی به منظور نجات سه چوپان و گله گرفتار در آب آغاز و پس از سه ساعت موفق به نجات هر سه چوپان و 90 رأس گوسفند ، گرفتار در آب می شوند.

کد خبر 532324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =