۰ نفر
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۵

ایسنا نوشت: طرح احداث فرودگاه و یک مجتمع توریستی در دومنطقه توریستی ونزوئلا طی تفاهمنامه‌ای به ایران واگذار شد .

در راستای تحقق موتورهای پانزده گانه اقتصادی دولت ونزوئلا طی مراسمی که در جزیره مارگاریتای این کشور (که یکی از شهرهای سیاحتگری این کشوراست و سالانه پذیرای گردشگران زیادی از داخل و نیز برخی از کشورهای خارجی است) با حضور رییس جمهور ، وزیر توریست، سفیر جمهوری اسلامی ایران و نیز برخی از مقامات کشوری و لشگری برگزار شد طرح احداث فرودگاه و یک مجتمع توریستی در 2 جزیره دست نخورده طی تفاهمنامه ای به شرکت تراسازه تبریز ایران واگذارشد.

شبکه تلویزیونی V ونزوئلا در این ارتباط گزارش داد : در این مراسم علاوه بر طرح یاد شده ، رییس جمهور در خصوص واگذاری یک خط ویژه هوایی به جزایر یاد شده و همچنین احداث ساختمان به روش «ال اس اف» به وزیر کاخ ریاست جمهوری دستورات لازم را داد تا این پروژه نیز با همکاری شرکت ذکر شده اجرایی شود.

شایان ذکر است که فاز اول احداث مجتمع توریستی تا کنون مبلغ 2 میلیون دلار هزینه در بر داشته که شامل مطالعات دریایی و محاسبات مهندسی و سفرهای دریایی و هوایی و تحقیقات ماهواره ای بوده است.

شرکت تراسازه قبلا موفق به احداث 3 کارخانه در ونزو‌یلا و دریافت تقدیرنامه حسن انجام کار از سوی وزارت صنایع این کشور گشته است.

5252

کد خبر 535610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =