مهر نوشت: رئیس اتاق ایران از حضور هیات کارشناسان بانک جهانی در ایران خبر داد.

محسن جلال‌پور در حاشیه نشست تجاری ایران و هند در جمع خبرنگاران از حضور کارشناسان بانک جهانی در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران خبر داد و گفت: طی مذاکرات انجام شده امیدواریم بتوانیم ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلار منابع مالی برای حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط از بانک جهانی دریافت کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: کارشناسان بانک جهانی پیرو نشستی که در گذشته با معاونان این بانک برگزار شده بود، امروز به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران آمده بودند و صحبت از این بود که چگونه بتوانیم بنگاه‌های کوچک و متوسط ایران را از تسهیلات این مرجع بین‌المللی بهره‌مند سازیم.

وی تصریح کرد: بر این اساس گزارش کاملی از بنگاه‌های کوچک و متوسط، میزان کارآیی آنها و تعداد بنگاه‌های تعطیل شده ارائه شد که قرار بر این است که تا قبل از سفر مسئولان بانک جهانی بتوانیم هماهنگی‌های لازم را برای دریافت منابع از این بانک داشته باشیم.

به گفته جلال‌پور، استفاده از منابع بانک جهانی می‌تواند توفیق مناسبی برای بخش تولید ایران باشد و اگر بتوانیم ظرفیت مناسبی را تعریف کنیم، حداقل ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلار از منابع بانک جهانی به صنایع کوچک و متوسط ایران پرداخت خواهد شد.
22539

کد خبر 539518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =