«با من خوش میگذره!» و یک سفر بامزه همراه غفوریان

مجموعه «با من خوش میگذره!» با حضور هنرمندان ایرانی، بینندگان خود را از قاب تلویزیون به یک سفر ماجراجویانه توریستی و سرشار از شوخی،خنده،هیجان و آگاهی می برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه «با من خوش ميگذره!» در ساختاری نوگرایانه چند هنرمند ایرانی را همسفر یک مسافرت هیجان انگیز می کند تا در جریان این سفر،در هر قسمت هم بینندگان از رقابت آنان لذت ببرند و هم با ظرفیت های گردشگری و دیدنی های بکر و چشم نواز کشورهای مختلف جهان آشنا شوند.ضمن اینکه طی این سفر تلاش می شود گوشه ای از فرهنگ و هنر تعدادی از کشورهای زیبای دنیا نیز در راستای معرفی مفاهیم انسانی همچون مهمان نوازی،دوستی و ... به تصویر کشیده شود.این سفرها در قسمتهای آینده تا شهرهای زیبای ایران نیز امتداد می یابند.

مهران غفوریان نخستین هنرمندی است که به این مجموعه پیوسته و راهی لبنان شده تا در بیروت،به عنوان عروس خاورمیانه با دو هنرمند شناخته شده ایرانی به رقابت بپردازد.

هربرنامه شامل سه قسمت است و در هر بخش سه شرکت کننده حضور دارند.درهر قسمت یک نفرازسه شرکت کننده به عنوان میزبان و راهنمای گردشگری گروه شرکت کننده،تلاش می کند هنرمندانه برای یک روزمفرح وشاد برای گروه برنامه ریزی کرده و جزییات آن را اجرا کند.هرلیدربه قید قرعه یک مشاورازمحل در اختیار خواهد داشت.لیدریک روز کامل از صبح تا شب فرصت دارد وهزینه تخصیص یافته برای یک روزچهار صد دلار است.لیدربا این بودجه باید مقصدهای گردشگری برای معرفی شهریا کشورمیزبان را تعیین کند و نیز پذیرایی مناسب را انجام دهد.او همچنین باید نحوه حمل ونقل یا نوع وسیله نقلیه را انتخاب و برنامه های مورد نظررا به بهترین نحو اجرا کند؛به گونه ای که بتواند رضایت سایر اعضای گروه را در گذراندن یک روزمفرح،شاد و توام با اطلاعات معرفی شهریا کشور میزبان جلب کند.در پایان روز اعضای گروه از جمله خود لیدر به او نمره می دهند.لیدر می تواند تا سه بار از راهنمایی مشاوراستفاده کند وبه ازای گرفتن مشاوره بیش از سه نوبت،میزانی از امتیاز خود را از دست می دهد. دومهمان درهر برنامه به ازای هر یک از ملاک ها 10 امتیاز وجمعا 40 امتیازبه لیدر می دهند.در ضمن لیدرهم می تواند 20 امتیاز به خود بدهد.

دو هنرمند دیگری که در این سفر مهران غفوریان را همراهی می کنند،بزودی مشخص می شوند.این مجموعه با حمايت مركز بين المللي توسعه خواهر شهرهاي ايران ساخته می شود و با پایان تولید از شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.ضمنا کپی رایت این مجموعه به ثبت بین المللی رسیده است و مشابه هیچ مجموعه یا برنامه ای نیست.

عوامل مجموعه با من خوش ميگذره! از این قرار هستند:تهیه کننده و کارگردان:مرتضی آتش زمزم،مشاورپروژه:رضا شاكري،مدير توليد:مجتبي آتش زمزم،مديرتصويربرداري:مرتضي خانمحمد،تصويربردار هوايي:مسعود اردلاني،صدابردار:حسين قورچيان،تدوين:كاووس آقايي،مدير توليد:لبنان مجدي مشموشي،هماهنگي توليد لبنان:كاظم عزيزي،دستيار تهيه كننده:ابوالفضل آتش زمزم،گرافيست:مهدي وجداني،عكاس:محمد حسين  وجداني و مشاور رسانه ای:هادی داداشی.

58245

 

کد خبر 542262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =