۰ نفر
۲۴ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۱:۲۸

علی سعیدلو ، در دیدار سرزده خود از فدراسیون ورزش که 5 ساعت طول کشید ، گفت:« پای کفاشیان می ایستم»

سعیدلو در دیدار خود از فدراسیون فوتبال قبل از هر چیز کفاشیان و تاج را احضار کرد و از آنها خواست تا با یکدیگر همدل شوند. او به این دو تاکید کرد اختلاف شان سبب می شود تا  تغییرات به فدراسیون تحمیل شود. نسخه سازمان ورزش برای این دو دیده بوسی و آشتی بود . اتفاقی که البته سه روز قبل میان رئیس و نایب رئیس فوتبال رخ داده بود. این دو پس از جدی شدن تحرکات یکی از مدیران لیگ برتری با لابی های خارج از بدنه سازمان ورزش برای رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال سبب شده بود تا اعضای هیات مدیره فوتبال با یکدیگر همدل شوند.
سعیدلو پس از این قطبی و نبی را هم خواست تا در جلسه حاضر شوند. نشستی که در خلال آن سرمربی تیم ملی ز مدیران فوتبال گلایه کرد و به طور مقابل تاج و کفاشیان هم از علت اختلافات شان با سرمربی تیم ملی گفتند ، از اینکه به چه دلیل دست به مذاکره با سرمربیان خارجی زده اند. قطبی که می داند اخراجش در این برهه زمانی به فدراسیون فوتبال غرامتی 500 هزار دلاری را تامین می کند با خیالی آسوده پا به این نشست گذاشت اما قبل از آنکه رئیس سازمان ورزش به حمایت قاطع از سرمربی تیم ملی دست بزند به رئیس فدراسیون گفت:« به نظر من قطبی می تواند با تیم ملی موفق شود اما شما باید در هیات رئیسه فدراسیون درباره او و دیگر مشکلاتی که فوتبال را دچار بحران کرده است به یک جمع بندی قطعی برسید. به نظر من مشکلات فوتبال ما الان در کمیته تیم های ملی و داوران است. باید هرچه زودتر تکلیف سرمربیان تیم های ملی را مشخص کنید و به برنامه های تان سامان بدهید. »
سعیدلو همچنین با انتقاد شدید از جدایی غلام پیروانی از تیم امید گفت:« هر طور هست باید او را راضی کنید تا به تیم ملی برگردد . از نظر مردم ، پیروانی یک مربی با دانش است که می تواند موفق شود.»
بیشترین انتقاد های سعیدلو ما از کمیته داوران بود. رئیس ورزش با اشاره به مشکلاتی که این کمیته دارد گفت:« این بحث داوری باید در فوتبال ما اصلاح شود . بیشتر حاشیه های فوتبال را داوری ها می سازد. من نگاه سلبی ندارم اما می گویم باید همه قسمت ها اصلاح شوند. »
رئیس ورزش خواهان برخورد قاطع و سریع کمیته انضباطی در پرونده های جنجالی هم بود. او وقتی در جمع خبرنگاران قرار گرفت هم باری دیگر تاکید کرد کفاشیان را نگه می دارد و نمی خواهد زیر بار فشار ایجاد تغییر در فوتبال برود ؛« من به تصمیمات مجمع فوتبال پایبندم .»
سعیدلو سه روز قبل در ملاقاتش با کفاشیان ، به شدت از رئیس فدرسیون انتقاد کرده بود و از او خواست فکری به حال اصلاح ساختار فدراسیونش کند و حتی به صورت ضمنی از احتمال برکناری قریب الوقوع کفاشیان سخن گفته بود.

کد خبر 54513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =