معروف: تلاش می‌کنیم در تهران برنده باشیم/ لیگ جهانی، تورنمنت آماده سازی ما برای المپیک است

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: تلاش خواهیم کرد تا در تهران بازی‌ها را با برد به پایان برسانیم.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف در مورد دیدار ایران و صربستان در هفته دوم لیگ جهانی که با نتیجه سه بر یک به سود میزبان به پایان رسید، گفت: باخت در هر تورنمنت و مقطعی خیلی خوشایند نیست اما این بازی‌ها که قبل از المپیک برگزار می‌شود، می‌تواند به تیم ایران برای آماده سازی کمک کند.
وی با بیان اینکه بعد از تورنمنت مهم، سنگین و انتخابی المپیک در توکیو، طبیعی است که تیم ایران حالت عادی خود را نداشته باشد، گفت: هدف گذاری‌ها برای تیم ایران مشخص است و فکر نمی‌کنم در آینده چنین مشکلاتی پیش بیاید.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: تیم ایران نقاط ضعفی دارد که باید روی آنان کار کنیم تا در آینده برطرف شود و بهتر شویم و به اهداف تیم برسیم.
معروف به سه دیدار ایران در هفته سوم لیگ جهانی در تهران اشاره کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا در تهران بازی‌ها را با برد به پایان برسانیم. در تهران شرایط متفاوت است. با توجه به جو سالن و حضور هواداران شرایط تیم ما بهتر خواهد شد.
وی درباره مسابقه با صربستان اظهار داشت: این تیم در المپیک حضور ندارد و لیگ جهانی برایش حکم مرگ و زندگی دارد و با تمام توان در دیدار امروز و در تهران شرکت می‌کند. ایتالیا نیز از شهریور ماه سال گذشته نیز تورنمنت مهمی نداشته است. مطمئنا مسابقه با این حریفان در هر مقطعی سخت خواهد بود.
کاپیتان تیم ملی والیبال در پایان مسابقات تهران را همانند تورنمنت آماده سازی برای تیم ایران دانست و گفت: سه بازی ایران در تهران همانند دیدارهای آماده سازی برای بازی‌های المپیک است، چون بعد از لیگ جهانی دیگر مسابقه تدارکاتی نخواهیم داشت و باید حداکثر استفاده را از این سه مسابقه ببریم. به نظر من تیم ایران بعد از لیگ جهانی با یک هفته استراحت و شروع دوباره تمرینات به حالت اولیه خود باز خواهد گشت.
43 43

کد خبر 550358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =