مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: خرید کالای قاچاق ضربه به صنعت و اقتصاد و مانعی برای حمایت از تولیدات و محصولات داخلی ، اشتغال زایی، بالندگی و توسعه کشوراست.

به گزارش خبر آنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، سیدموسی حسینی کاشانی اظهار داشت: به منظور فرهنگ سازی و اطلاع رسانی لزوم حمایت از تولیدات و محصولات داخلی و تقبیح خرید کالای قاچاق اقداماتی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات تابعه و مراکز فرهنگی هنری انجام شده است.
وی از جمله این اقدامات را پخش تیزرهای آگاهی بخش در سینماها و مراکز فرهنگی هنری و برنامه های اجرایی، نظارت بر عدم تبلیغ کالاهای قاچاق، انجام پژوهش های موضوعی، خرید و اهداء کتاب های موضوعی، برگزاری مسابقات فرهنگی و نشست های آموزشی، هماهنگی چاپ ویژه نامه های مطبوعاتی و ... طراحی دانست که در طول سال شاهد اجرای آن خواهیم بود.
مهندس حسینی کاشانی به کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و اهالی فرهنگ ، هنر و قرآنی استان توصیه کرد در راستای حمایت از فرمایشات مقام عظمای ولایت و فرمان معظم له در مبارزه با پدیده قاچاق همچنین حمایت از تولیدات و محصولات داخلی ، اشتغال زایی، بالندگی و توسعه صنعت و اقتصاد کشور از خرید کالای قاچاق خودداری کنند.

کد خبر 553055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =