بدهی 305 میلیاردی دولت به گندم‌کاران استان همدان

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان با بیان اینکه باید نواقص نگهداری گندم در مراکز را شناسایی و آن را برطرف کرد افزود: امسال با توجه به بارندگی‌های مطلوب شاهد افزایش تولید و برداشت گندم در استان همدان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ رضا قیاسی، معاون اقتصادی استاندار در بازدید از مراکز خرید غلات شهرستان بهار و با اعلام مطلب فوق افزود: مطالبات گندم‌کاران استان همدان در مجموع 305 میلیارد ریال است که در مدت زمان یک ماه آینده پرداخت می‌شود.


وی با اشاره به اینکه برخی واحدهای ذخیره‌سازی و نگهداری گندم استاندارد نبودند که در این مراکز ذخیره‌سازی و نگهداری صورت نگرفته است، گفت: باید برای سال آینده این نوع مشکلات رفع شود.

قیاسی با اشاره به اینکه سن‌زدگی گندم در حال حاضر کمتر از میانگین مجاز است، افزود: سال‌های گذشته با وجود تولید پایین گندم در استان همدان در زمینه مراقبت‌ها مشکلاتی وجود داشت ولی امسال با وجود افزایش تولید مراقبت‌ها نیز بهبود یافته است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان تاکید کرد: با تلاش کشاورزان و کارشناسان جهاد کشاورزی در خصوص مبارزه با سن زدگی تولید گندم در استان همدان به دو برابر افزایش می یابد.

 

 

کد خبر 559305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =