پیام خداحافظی معاون سیاسی استاندار بوشهر از مردم و اقشار مختلف استان بوشهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار طی پیام از مردم و اقشار مختلف استان بوشهر خداحافظی کرد...

به گزارش خبرآنلاین، عباس جمشیدی با حکمی از سوی استاندار بوشهر  به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب می شوید.

فتح الله حقیقی معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر متن خداحافظی از مردم و اقشار مختلف استان بوشهر به دفتر این خبرگزاری ارسال کرد که این متن به شرح زیر می باشد:

با سلام و تحیت فراوان
به نام خداوندیکه بسیار بخشنده و مهربان است و با حمد و ثنای بی پایان به درگاه ربوبی اش و با درود بسیار بر پیامبر رحمت و مهربانی و تحیت فراوان به پیشگاه نورانی حضرت ولی عصر(عج)، اکنون که مقرر شده است، نعمت امانتی که در آبان ماه سال 93 به لطف خداوند بر من ارزانی شد، در آخرین روزهای تیر ماه سال 95 در کسوت خادم ملت بزرگوار این خطه زرین و تاریخ ساز و با بهره گیری از فیوضات علما، دانشمندان، دانشگاهیان، احزاب، گروه های سیاسی، صنفی، اصحاب قلم و تمام مردم عزیز از هر صنف و گروهی، به خصوص جوانان برومند و همیشه شایسته استان به خدمتگزاری مفتخر بودم به اهلش واگذارم، بر خود لازم می دانم که مراتب تشکر و قدردانی خویش را از همراهیها، همدلیها و ارائه رهنمودهای داهیانه شما که به جد موجب پشتگرمی و عامل بسیار موثری در اجرا و پیشرفت توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسیو امنیتی در استان بوده است تقدیم دارم.
در ادامه به قصد خداحافظی از محضر شریفتان التماس دعا و طلب حلیت می نمایم. به امید آنکه خداوند بزرگ به مصداق آیه شریفه (لئن شکرتم لازیدنکم) نعمت و آبادانی و توسعه این استان را در جمیع جهات افزایش دهد و انشاء ا... تحت عنایات بقیه ا... الاعظم شاهد اعتلای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی ما رستگار
فتح الله حقیقی

کد خبر 559570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =