با حضور معاونان شهرداری ؛ روند اجرای پروژه ساختمان اداری منطقه 4 کرج رصد شد

طی برگزاری جلسه ای با حضور معاونان شهرداری کرج، روند پیشرفت ساختمان ادارای در حال احداث شهرداری این منطقه رصد و در خصوص مرتفع شدن مشکلات احتمالی پیش رو گفتگو شد.

 به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،امیر حسین کاظمینی عنوان کرد: محمود دهقان مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج با همراهی علی اصغر کمالیزاده معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج و دیگر مسئولان نظارتی منطقه 4 شهرداری کرج از پروژه ساختمان اداری در حال احداث این منطقه بازدید کردند.

کاظمینی بیان کرد: از جمله اقدامات مسئولین شهری به منظور انجام وظايف مدیربتی و خدمات رسانی شایسته به شهروندان ارائه برنامه های منسجم و هدفمند می باشد که این مهم از طریق تشکیل کارگروه های منسجم محقق می شود؛ بی شک با جاری شدن این روندشاهد عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر کرج هستیم.

وی تاکید کرد: افزایش رضایتمندی شهروندان اولویت مهم شهرداری ها در اجرای برنامه های پیش بینی شده است که بخشی از آن به ویژه در بحث تکریم ارباب رجوع با بهره برداری از ساختمان اداری منطقه 4 کرج محقق می شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه در احداث ساختمان های جدید اداری، مقررات ملی ساختمان، نمای مناسب و سایر مباحث باید جدی گرفته شود، اظهار داشت: ساختمان اداری مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج به عنوان یک سرمایه مادی و معنوی یه شمار می روند که به مجموعه شهر و شهروندان تعلق دارد و حفاظت از آنها وظیفه ای همگانی است.

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج در ادامه در خصوص اهمیت تکریم ارباب رجوع با توجه به تاکیدات شهردار کرج مبنی بر افزایش رضایتمندی شهروندان که اولویت مهم شهرداری ها است، اظهار داشت: اتمام این پروژه به همراه در اختیار داشتن اطلاعات کافی تمام کارکنان در خصوص پاسخگویی به مراجعان زمینه ساز اجرای اصولی طرح تکریم ارباب رجوع است.

کاظمینی در ادامه سخنان خود وظایف شهرداری ها نسبت به شهروندان را مهم دانست وعنوان کرد: اطلاع رسانی از نحوه ارائه خدمات به مردم و برابری امکان بهره مندی و دسترسی تمام شهروندان از اطلاعات اداری، اطلاع رسانی به موقع و مناسب، نظارت بر روند شفاف سازی و مستندسازی نحوه ارائه خدمات به ارباب رجوع از جمله این وظایف است.

گفتنی است، پس از اتمام جلسه مذکور حجت الاسلام و المسلمین یدالله رضایی امام جمعه مهرشهر با همراهی امیرحسین کاظمینی مدیر منطقه و جمعی از مسئولین منطقه 4 شهرداری این کلانشهر از پروژه عمرانی ساختمان اداری در حال احداث منطقه بازدید کردند و از نزدیک در جریان عملکرد و نیازهای این بخش از کلانشهر قرار گرفتند.

 

کد خبر 559573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =