۰ نفر
۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴

ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در شهرک صنعتی پرند خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: حوالی ساعت ۱۷:۵۰ امروز طی تماسی از سوی آتش‌نشانی پرند با آتش‌نشانی تهران درخواست نیروی کمکی برای اطفای حریق در شهرک صنعتی پرند داده شد که با موافقت معاونت عملیات بلافاصله تیمی از ایستگاه ۱۲ آتش‌نشانی به همراه دو تانکر آب و چندین سیلندر هوا به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی پرند اعزام شد.

ملکی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل اظهار کرد: تا پیش از رسیدن عوامل آتش‌نشانی تهران آتش‌نشانان پرند،‌ اسلامشهر و شهرک صنعتی پرند عملیات اطفای حریق را آغاز کرده بودند که آتش نشانان تهرانی نیز به عنوان نیروی پشتیبان وارد شده و با همکاری یکدیگر از توسعه و سرایت حریق به اماکن مجاور جلوگیری شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که محل حادثه یک سوله به مساحت بیش از ۲ هزار متر مربع بود اظهار کرد: این سوله کارخانه تولید ظروف پلاستیکی و یک بار مصرف بود و به دلیل وجود مواد قابل اشتعال اطفای حریق با سختی هایی روبرو بود و همچنین شدت حرارت سبب تخریب سقف سوله شد.

ملکی با بیان این که در حال حاضر شعله‌های آتش در این سوله مهار شده است، گفت: همچنان عملیات لکه‌گیری در محل ادامه دارد.

وی با بیان این که برابر گزارش‌های دریافتی این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشته است، اظهار کرد: اما خسارات ناشی از این حادثه بالا بود.

ملکی درباره علت این حادثه نیز گفت: پس از اتمام عملیات، آتش‌نشانان شهرک صنعتی پرند اقدامات خود برای بررسی علت حادثه را آغاز خواهند کرد.

۴۷۴۷

کد خبر 560629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =