پیکر سرباز وظیفه "محمد حصاری" از کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان "تنکابن"، که بر اثر سانحه رانندگی به کما رفته و دچار مرگ مغزی شده بود ، صبح امروز برای اهداء عضو به تهران منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ ساعت 20 و 47 دقيقه روز دوشنبه 28 تيرماه سال جاري در پي کسب خبري از مرکز فوريت هاي پليسي 110 شهرستان تنکابن، مبني بر وقوع سانحه رانندگي در بخش "نشتارود"، ماموران فرماندهي انتظامي بخش، سريعاً به محل حادثه عزيمت کردند.

اين گزارش حاکي است، ماموران با حضور در محل حادثه در بررسي هاي اوليه دريافتند، يک دستگاه خودرو سواري پژو پارس سفيد رنگ با يک دستگاه موتورسيکلت به راکبي فردي به نام"محمدرضا- س" و سرنشيني فردي ديگر به نام"محمد حصاري" هر دو از سربازان وظيفه فرماندهي انتظامي شهرستان، به شدت برخورد کرد.

در اين سانحه راکب موتور سيکلت از ناحيه دست و پا و سرنشين موتور سيکلت از ناحيه سر به شدت مصدوم، که با حضور عوامل اورژانس 115 مصدومان سريعاً به مرکز درماني منتقل شدند.

با انتقال مصدومان حادثه به بيمارستان شهيد "رجايي"، سرباز وظيفه "محمد حصاري" که از ناحيه سر به شدت مصدوم شد بود، به کما رفت.

پس از گذشت 10 روز از وقوع حادثه، برابر اعلام پزشکان معالج، اين سرباز وطن دچار مرگ مغزي شد که با موافقت خانواده اش پيکرش براي اهداء عضو به بيماران نيازمند صبح امروز به بيمارستان امام خميني ( ره) تهران منتقل شد.

47236

کد خبر 561172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =