ایران نوشت: پسر جوانی که متهم است با همدستی دو نفر از دوستانش، دختر و زن جوانی را ربوده و آنها را هدف آزار و اذیت‌های شیطانی قرار داده‌اند دیروز همراه همدست دستگیرشده‌اش به دادسرای جنایی تهران منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفتند.

آنها در حضور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 همچنان منکر ارتکاب جنایت‌های سیاه و آزار و اذیت شده و مدعی شدند زنان و دختران با میل خودشان با آنها رابطه داشته‌اند. اما دوشاکی شناسایی شده پرونده همچنان بر شکایت‌شان مبنی بر اینکه از سوی سرنشینان پراید دودی ربوده شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند اصرار دارند. خبرنگار ما با متهم اصلی پرونده گفت‌و‌گویی انجام داد که می‌خوانید.
آیا اتهامت را قبول داری؟
بله، آنها را سوار کردیم اما هیچ کاری را با زور و اجبار انجام ندادیم.
چه مدت است این کار را انجام می‌دهی؟
مدت زیادی نیست.
چه شد که تصمیم گرفتی این کار را انجام دهی؟
نمی‌دانم اسمش را چه می‌گذارند، حماقت یا وسوسه. اما هر چه بود اشتباه محض بود. سوار ماشین بودیم که به دوستم گفتم برویم دختری را سوار کنیم. او هم قبول کرد و در میدان آزادی دختر جوانی به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شد.
به مقصد کجا؟
دخترجوان می‌خـواست به یافت آباد برود، اما در بین راه تغییر مسیر دادم و وارد اتوبان آزادگان شدم. اما زن جوان از تغییر مسیر شکایت کرد که من گفتم این راه میانبر است. چند دقیقه بعد هم دوستم از روی صندلی عقب به جلو آمد. آن موقع بود که زن جوان خیلی ترسید.
تا آن موقع او را ندیده بود؟
فکر نمی‌کنم چون شیشه‌های ماشین دودی بود و او هم روی صندلی عقب دراز کشیده بود.
بعد چه اتفاقی افتاد؟
وقتی از دختر جوان درخواست رابطه کردیم، خودش 50 هزار تومان پولی که همراه داشت و دو انگشترش را داخل داشبورد انداخت و گفت برای شما. اما مخالفتی هم در مورد خواسته ما نکرد. بعدش را هم که خودتان می‌دانید. البته حدود یک هفته بعد از آن هم از میدان آزادی به مقـــــصد یافت آباد زن جوانی را سوار کردیم که یک زن مطلقه بود.
چاقو هم داشتید؟
اصلاً. ما با آنها کاری نداشتیم. حتی هر کدام را در نزدیکی خانه‌شان رها کردیم.
چطور دستگیر شدی؟
با زن جوان قرار گذاشته بودم، من و شاهرخ، همان دوستم که در مورد آخر همراهم بود، به محل قرار که یافت آباد بود رفتیم، اما به محض اینکه به زن رسیدیم، دوستم موتورسواری را دید و به آنها مشکوک شدیم.
بعد هم به من گفت گاز بده و برو. من هم با سرعت 140 کیلومتر حرکت می‌کردم.
خواستم بپیچم که کنترل ماشین از دستم در رفت و با جدول کنار خیابان برخورد کردم و دستگیر شدیم.
چه مدت بعد از دومین مورد بازداشت شدی؟
کمتر از 24 ســــــــاعت. البته اصلاً فکــــرش را هم نمی‌کردم به این زودی دستگیر شوم.
برای اجـــــــــــــــرای نقشه هایتان چند نفره اقدام می‌کردید؟
دو نفری، مورد اول با سپهر بودم که او اصلاً کاری نکرد و مورد دوم با شاهرخ بودم که او هم با من همدست بود.
سوژه هایت را چــــــــــــــــــطور شناسایی می‌کردی؟
دختران و زنانی را که وضع ظاهری بدی داشتند برای این کار انتخاب می‌کردم. اما اگر فردی را می‌دیدم که ظاهری معقول و مناسب دارد سوار نمی‌کردم.
چند سال داری؟
22 سال.
چقدر درس خواندی؟
تا سوم راهنمایی.
چرا ادامه تحصیل ندادی؟
وضعیت خانواده‌ام خوب نبود، برای همین مجبور شدم که ترک تحصیل کنم و بعد از آن هم بروم سرکار. البته خودم هم زیاد اهل درس نبودم.
چکار می‌کردی؟
در یخچالسازی کار می‌کردم از 5 صبح تا 9 شب. نمی‌دانم چرا این اشتباه را انجام دادم و زندگی خودم و خانواده‌ام را به نابودی کشاندم. باور کنید پشیمانم.
براساس این گزارش، متهمان پس از بازجویی در دادسرا همچنان در اختیار کارآگاهان پلیس هستند. در همین حال بازپرس پرونده از زنان و دخترانی که به این شیوه مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند خواست برای اعلام شکایت به دادسرای جنایی تهران یا اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه کنند.


45231

 

کد خبر 562719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 39
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • بی نام A1 ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  182 1
  نمی دانم مجازات این فرد چه خواهد بود ولی این کارها نباید تکرارشود.
  • بی نام IR ۰۵:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   94 26
   اعدام
 • بی نام IR ۰۳:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  304 6
  ولی هنوز اسیدپاش های اصفهان دستگیر نشده اند ... شاید هنوز 24 ساعت نگذشته
  • بی نام RO ۰۵:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   95 2
   اونا مشخصن
 • بانام A1 ۰۳:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  209 2
  مثل چی دروغ می گن. احتمالا دختره عاشق چشم و ابروت شده بوده
  • بی نام A1 ۰۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   90 0
   بهت قول میدم این دروغ ها را وکیلش یادش داده
  • بی نام A1 ۰۴:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   99 0
   برای توجیه این کثافت کاریت نمی خواد ابروی اون دختر را ببری و بگی که اون دختره پیشنهاد ما را قبول کرد و تازه 50 هزار تومن پول و انگشترش را به ما داد کاش وکیلت دروغ بهتری یادت می داد
 • مجید IR ۰۳:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  با این وضع بی حجابی و فساد در جامعه پیرمرد 60 ساله نمیتونه خودش و کنترل کنه. دیگه تشخیص زن/مرد سالم از هم دیگه امکان نداره به همین دلیل یه خانم بدحجاب و که میبینی فکر میکنی مشکل اخلاقی داره. متاسفانه برهنگی شده نماد روشن فکری. حداقل حالا که امکان تخلیه از راه درست برای جوونها نیست یکم رعایت کنید و روشن فکر نباشید و روشن فکریتون رو بزارید برای جمع خصوصی خودتون. از یه جوون بی سواد کارگر و ... چه انتظاری میره. من 3 سال خارج از ایران بودم اونجا هم همینه. نمیشه تو محله های فقیرنشین رفت. حالا تمام ایران شده فقیرنشین. به همین دلیل اونها خیابون و محل کارشون رو با استیج فشن شو اشتباه نمیگیرن
  • بی نام IR ۰۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   18 1
   تو فکرت خیلی مسمومه
  • بی نام IR ۰۶:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   21 2
   برادر خارج نشین 3 ساله من،اولاً پیرمردی که بعد از 60 سال زندگی نمیتونه خودش رو کنترل کنه نمیشه بهش گفت آدم.دوماً طبق نسخه شما چون به اذعان خود شما فقر هم زیاد شده دستور بدیم تمام رستوران ها و کافی شاپ ها و مراکز اغذیه فروشی بسته بشه چون آدما نمیتونند خودشون رو کنترل کنند.اصلاً ماشین خونه بوتیک و هر فروشگاه و خدماتی رو جمع کنیم برای اینکه اونایی که ندارن بتونن خودشون رو کنترل کنند.سوماً گیریم نبود مراکز قانونی رفع نیاز جنسی باعث این موضوع بشه،این دوتا حیوان برای رفع نیازشون نباید برن سراغ کسی که اینکاره است؟وقتی مقاومت یک نفر رو میبینن نباید بیخیال بشن؟چهارماً و اصل حرفم.شما به کدوم دین و آیین معتقدی که از ظاهر آدما میخوای خوب وبدشون رو قضاوت کنی؟
  • بی نام A1 ۰۶:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   14 2
   آقا مجید اتفاقا در جاهایی که این مسایل را رعایت می کنند امار تیکه انداختن و متلک انداختن بالاتره ولی تو المان که از این خبر ها نیست امار تجاوز به مراتب کمتره
  • بی نام A1 ۰۶:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   25 4
   به نظر من حتی اگر خانمی بدون لباس در خیابان باشد کسی حق تعرض به اون رو نداره
  • بی نام RO ۰۶:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   22 4
   شماكه نميتوني خودتو كنترل كني مشكل از خودته نه حجاب بانوان، بهتره به فكر درمان خودت باشي جناب خارج رفته
  • بی نام IR ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   16 2
   ازین که میبینم افکار هم کیشان این متجاوزان به راحتی داره منتشر میشه تعجب میکنم، آقای مجید داره علنا از اقدام و حقوق متجاوزین به عنف دفاع میکنه و عجیبه که تا حالا کلی مثبت هم دادن بهش
  • بی نام RO ۰۶:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   8 4
   مجید جان الان شما همین متنو ببری روانشناس احتمالا تشخیصشون نوعی از بیماری جنسی رو در مورد شما تشخیص بده ...برادر من بعضی از مردم نه فقط مقابل هوس مقاومتی ندارن بلکه به نوعی همیشه مغزشون درگیر اینجور مسایله
  • بی نام A1 ۰۷:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   7 1
   بالاخره ما نفهمیدیم یه خانم بد حجاب مشکل اخلاقی داره یا نماد روشن فکریه به نظر شما؟
 • بی نام A1 ۰۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  47 1
  برا بعضی کارا خیلی زود ادمهای خلافکار رو میگیرن شاید هم خیلی مهم نباشه ولی تو شهر کوچک ما ظرف دو ماه سه تا پیرزن به یه صورت به قتل رسیده بودن که حداقل تا تونستن قاتل رو دستگیر کنن شش ماه طول کشید در حالی که اگه این 24 ساعتها اینقد نمی گذشت دو پیر زن بعدی کشته نمی شدن
 • بی نام IR ۰۴:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  80 1
  ﻫﻤﭽﻴﻦ ﻣﻴﮕﻪ ﻣﺨﺎﻟﻔﺘﻲ ﻫﻢ ﻧﻜﺮﺩ, اﻧﮕﺎﺭ ﺩﺭ ﺟﺰاﻳﺮ ﻗﻨﺎﺭﻱ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩاﺩﻩ, ﺩاﺩا, ﺗﻮ ﭘﺮاﻳﺪ ﺁﺯاﺩﮔﺎﻥ ﺑﻮﺩﻳﺎااااا
 • بی نام IR ۰۴:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  7 36
  سلام،من متن رو اصلا نخوندم.اما تیترش هم چنش آور است،چه لزومی داره این اخبار با این تیتر ها مدام عنوان شود.
  • ss A1 ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   8 1
   شما عزیزان هم که انکار را خیلی دوست. مملکت گل و بلبله هیچ جرمی نیست. خوبه این تیتر؟؟
  • مهدی IR ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   5 1
   خوب دوست عزیز تیتر هر روز جراید اینه تو ایران قتل تجاوز دزدی خدایی نکرده شاید برای همه پیش بیاد
 • بی نام US ۰۴:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  82 1
  عجب داغونی هست بلد نیست دروغ بگه آخه اون بیچاره پول و انگشتر داده که بهش تجاوز کنی؟؟؟ خوب اینا رو داده که ولش کنند ولی این لجن ها کار خودشون رو کردن
 • بی نام GB ۰۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  62 1
  دختر بیچاره هرچی پول و طلا داشته بهشون داده آخرشم از حیثیتش گذشته تا مبادا او را کشته و در بیابان رها کنن. عجب جوان های بی وجدانی .
 • بی نام GB ۰۵:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  14 1
  چه مطلب اموزنده ای
 • علی IR ۰۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  14 42
  خبرآنلاین جز قسمت ورزشی که پرسپولیسی و ضد رحمتی هست، خبرگزاری خوبی است
 • بی نام A1 ۰۵:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  68 1
  پول و انگشتر رو داد بعدش هم مخالفتی نکرد اصلا منتظر بود شاهزاده رویاهاش با پراید شیشه دودی از راه برسه و اونم همه زندگی اشو فداش کنه.
 • بی نام IR ۰۵:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  73 5
  نمی شه واقعیت را کتمان کرد ،اگر جایی به صورت قانونی برای رفع نیاز جنسی این جوان بود مسلما زن و دختر مردم کم تر مورد تعرض قرار می گرفتند و امنیت بیشتری داشتند
  • بی نام A1 ۰۶:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   3 2
   مگه نیست؟؟؟
  • مهدی IR ۰۷:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   2 2
   دیگه دوست عزیز صیغه را اینجا مد کردند
  • بی نام A1 ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
   9 0
   مطب روانپزشکی رو که تعطیل نکردن. یک سر آنجا بزنید، شاید حالتون خوب شد.
 • احسان A1 ۰۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  9 1
  فقط با اعدام میشه ذره ای از این جنایت رو پاک کرد.دختر جوان هم سیاست به خرج داده و وقتی فهمیده کاری از دستش بر نمیاد خودشو راضی نشون داده و بهشون شماره داده که حداقل بتونه گیرشون بندازه.خدا رو شکر که این افراد کثیف و نامرد به دام قانون افتادند.
 • مهندس RU ۰۶:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  4 1
  کار این دو نفر که خیلی زشت وکثیف بوده ولی دیگه همه ی ما از اوضاع جامعه خبر داریم و میدونیم مسائل جنسی با توجه به شرایط دنیای امروز یک دغدغه برای بیشتر جوانها شده و شاید این افراد هم میتونستن از راه دیگه ای نیازشون رو برطرف کنند و کارشون به اینجا ها نرسه تو اوج جوونی ، تا شاید این خبرهای تکراری که شنیدنش دیگه داره عادی میشه تمام بشن به نظر من مسئولین باید فکری به حال مسائل جنسی جوانان کنند تا خیلی از این حوادث ناگوار دیکه اتفاق نیفته هرچند که به هیچ وجه دلیل نمیشه که کسی دست به این کارهای کثیف بزنه ...
 • مهر A1 ۰۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  9 7
  دخترا هم سوار هر ماشینی به عنوان تاکسی میشن خوب چرا سوار میشین
 • علی IR ۰۶:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  8 1
  چیزی از جان برای ادم ارزشمند تر نیست وکسی که اگاهانه زن ودختر مردم را ربودهادم دزدیوبدتر از آن مورد تجاوز قرار میده خودش می دونه که جرمش اعدامه پس کسی که واهمه ای از مردن نداره بهتره که بمیره.چون توبه گرگ مرگه.
 • بی نام A1 ۰۷:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  1 11
  دخترها دروغ میگن...
 • امیر DE ۰۷:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  2 7
  با در نظر رفتن کلیه جوانب به نظر میاد این افراد در گفتن حقیقت کوتاهی می کنن. ولی آنچه که به نظر من تحت سوال هست اینه که آیا به فرض مقصر بودن این ها اعدام را حل مناسبیه؟ آیا از صدها اعدامی که برای این جرم پر طول سالیان گذشته صورت گرفته نتیجه مطلوب رو بدست آوردیم؟
  • بی نام IR ۰۴:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
   1 0
   شما پسری که میگی اعدام راه درستی نیست. نمیدونی دختر باشی و با وحشت تو خیابونای شهر بری یعنی چی نمیدونی تجاوز دختر رو می کشه نابودش میکنه. این از قتل کمتر نیست
 • بی نام RO ۰۲:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
  0 0
  با سلام فقط خداوند رحمان و رحیم و ستارالعیوب مشکل جوانان را حل کند..در حدیث قدسی فرموده است از کسی ایراد نگیرید.. که اگرشما به وسیله آن آزمایش شوید... فقط خدا میداند وبس که ما و شما که از جوان ایراد میگیریم چه کاره ايم
 • محسن A1 ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
  1 0
  من تو جریانه این مورد هستم دختره بی گناه بسیار ظاهره مناسبی داشته و از دانشگاه به خونه بر میگشته با مقنعه وا مانتویه بلند،اینا واسه خودشون این جوری میگن دختر جوانه بنده خدا هرچی پولو طلا داشته داده بعد انقدر کتک خورده و با چاقو تهدید شده که تسلیمه نقشه شومه این جانی ها شده مادرش بهش حمله قلبی دس داده خدا به خودشو خانوادش صبر بده.....