امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت: محور امریکا و رژیم صهیونیستی مبدع و محرک عروسک های خیمه شب بازی به نام " داعش و جبهه النصره" هستند.

اميرعبداللهيان با بیان اینکه صهيونيست ها با اين اقدام ، منطقه و حتي غرب را ناامن ساخته و انها را با بحران اوارگان و تروريسم مواجه كرده اندگفت: از ابتداي بحران سوريه ، سرزمين إشغالي فلسطين به پناهگاه و محل مداوي تروريست هاي تكفيري مبدل شده است.

به گفته دستیار ویژه رئیس مجلس تروريست هاي تكفيري هيچ اقدامي عليه رژيم نامشروع اسراييل نمي كنند چون أساسا توسط صهيونيست ها تغذيه و هدايت مي شوند.

او افزود: ما با قامت ايستاده و با صداي بلند از سوريه، عراق و كشورهاي در معرض تهديد تروريسم در منطقه حمايت مي كنيم و انرا در راستاي امنيت جمعي منطقه و امنيت ملي كشورمان مي دانيم

معاون اسبق عربی آفریقایی وزارت خارجه با بیان اینکه امريكا و برخي بازيگران خارجي در سوريه و عراق با پيگيري سياست نادرست استفاده ابزاري از تروريسم مانع جدي تحقق امنيت و ثبات منطقه هستند افزود:  سياست پوتين در كمك به سوريه وًمقابله با تروريسم در سوريه هوشمندانه است. حزب الله لبنان سهم بزرگي در مبارزه با تروريسم و امنيت منطقه و لينان دارد و ما به ان افتخار مي كنيم

وی همچنین با اعلام حمایت از از ابتكار عمل سازمان ملل در تحقق راه حل سباسي مبتني بر اراده واقعي مردم سوريه گفت: بي ترديد صهيونيست ها و تروريست ها عامل اصلي كشتارمردم سوريه هستند.

4949

کد خبر 566286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =