اگر از علاقمندان سریال 24 هستید و حال و حوصله هم دارید ، ویدیوها و بخش هایی از 18 اپیزود پخش شده از قسمت هشتم را می توانید در پایان این پست ببینید . اگر به یوتیوب نیز دسترسی ندارید ، جای نگرانی نیست .

دوشنبه ای که گذشت با پخش قسمت هیجدهم از سریال 24 ، فصل هشتم به حساس ترین اپیزودهای خود نزدیک شده است . بدین ترتیب تنها شش قسمت و یا بهتر بگویم شش ساعت ، از فصل هشتم باقی مانده و اپیزود نهایی در 24 می ، فردای اختتامیه ی کن به روی آنتن خواهد رفت . در واقع با توجه به فاصله زمانی ؛ اختتامیه هر دو را می توان در یک روز فرض کرد .

قسمت هشتم سریال 24 از جهاتی نقطه عطف این سریال طولانی به لحاظ مضمون و محتوا به شمار می آید . اگر به خاطر داشته باشید در سیزن های قبلی ، هرگز نامی از ایران و دیگر کشورهای عربی و یا کشورهای ناحیه بالکان به عنوان حامیان تروریست به میان نیامده بود . اگرچه در قسمت هایی در روند شکل گیری ماجراهای سریال ، یک یا دو یا چند کشور عربی ( سیزن دوم ) به عنوان پیش فرضی اشتباه ،  به عنوان دشمن آمریکا معرفی شدند ، اما هرگز نامی از ایران برده نمی شد . ضمن اینکه به کرات در قسمتهای مختلف از دریای خزر به عنوان کاسپین سی و از خلیج فارس به عنوان پرشین گلف نام برده می شد .

حالا با این سابقه در قسمت هشتم سریال 24 ، ایران به عنوان یک کشور فرضی به نام جمهوری اسلامی کامیستان ؛ سهم زیادی در روند شکل گیری ماجرا ها و داستانک ها دارد.از این منظر است که باید این فصل را با دقت بیشتری دنبال کرد و غرض ورزی های احتمالی را دریافت . اگرچه ممکن است مانند قسمتهای پیشین ، چنین پیش فرضی نیز محتمل نباشد.

مهدی تهرانی

برای اینکه بسیاری از علامندان این سریال مایلند صبر کنند و یکی دو ماه بعد سر فرصت بنشینند و دی وی دی های فصل هشتم را سر صبر و با آرامش ببینند ، خوبست اینجا از داستانک ها حرفی به میان نیاید . اما اگر از آن دسته از علامندان به سریال 24 می باشید که مایلید هرچه زود تر بدانید در سیزن 8 چه خبرهایی است می توانید  اطلاعات بیشتر شامل داستانک های قسمت هشتم سریال و هم چنین تریلرها و ویدیوهای اپیزودهای این قسمت و خلاصه هر اطلاعاتی را که می خواهید ،  با دیدن و خواندن این پست به روز شده ، بدست بیاورید.

مهدی تهرانی

 

کد خبر 56661

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۴:۵۴ - ۱۳۸۹/۰۲/۰۱
    0 0
    خوبه اطلاع رسانی تون عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دست مریزاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!