انتقاد نماینده مردم اردبیل از وضعیت پروژه‌های راه‌آهن و پتروشیمی

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بلاتکلیف ماندن پروژه‌‌های راه‌آهن و پتروشیمی اردبیل گفت: مردم را نباید بیش از این در تکمیل این پروژه‌ها سرگردان کرد.

فارس در گفتگو با رضا کریمی نماینده مردم اردبیل نوشت : ضرورت عمل به تعهداتی که به مردم داده‌ایم، وفاداری و احترام به رأی مردم است و همواره بر آن پافشاری می‌کنیم.

وی افزود: اقدام اساسی برای کاهش شکاف‌های اجتماعی و فاصله غنی و فقیر بسیار ضروری است که باید در برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بلاتکلیف ماندن پروژه‌‌های راه‌آهن و پتروشیمی اردبیل گفت: مردم را نباید بیش از این در تکمیل این پروژه‌ها سرگردان کرد.

کریمی ضرورت اقدام در حفظ توازن در سرمایه‌گذاری و توسعه استان‌ها را یادآور شد و گفت: از وضعیت غیرفعال پتروشیمی اردبیل ناراحت و گله‌مند هستیم.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل نبود زیرساخت‌های گردشگری لازم در این استان با وجود ظرفیت‌های مناسب گردشگری را مانع از توسعه واقعی اردبیل بیان کرد.

کریمی ضرورت بازبینی در تخصیص بودجه استان‌های سردسیر و مناسب‌سازی تزریق بودجه را خواستار شد.

وی با انتقاد شدید از وضعیت بلاتکلیفی راه‌آهن اردبیل و هدررفت منابع و طرح مطالبه جدی مردم خواستار تکمیل این پروژه از سوی وزارت راه و شهرسازی شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حذف معاونت راه روستایی در وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: طرح‌های مشکل‌دار حوزه آب و تعادل‌بخشی منابع آبی مورد انتقاد جدی است.

کریمی گفت: مشکلات متعدد از جمله عدم بازارسازی مناسب برای محصولات کشاورزی و مشکلات سیب‌زمینی‌کاران وجود دارد.

وی ضرورت گسترش چتر نظارتی مجلس برای اجرای قوانین در کشور را خواستار شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از کمیسیون‌های تخصصی مجلس و درخواست رأی قاطع نمایندگان برای تصویب نهایی منطقه آزاد تجاری استان اردبیل شد.

کریمی از وزیر اقتصاد برای شفاف‌سازی درآمدهای ریالی ارزی خواست تا اقدام به موقعی را انجام دهند.

46

کد خبر 570794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =